SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Panów!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
Witam:) to mój pierwszy post. Mam takie pytanie:
-mam 19 lat. Jestem z dziewczyną 1,5roku, współżyjemy od roku. Mój problem polega na tym ,że jestem w stanie sprawić mojej kobiecie przyjemność po dniu przerwy. W przeciwnym razie mam strasznie słaby wzwód, dopiero po tej przerwie jest twardy jak skała. Kiedy robimy to z dnia na dzień muszę się "spinać" itd.;/ oczywiście zdarza się ,że jest w lepszej formie i daje rady 2 dni pod rząd, ale to sporadycznie. Czasami niby wszystko okej ,wydaje się ,że dam rade a tu po chwili "wymieka";( Czy to normalne? Czy wszystko okej?;/ sorry ,że tak chaotycznie, ale to dosyć wstydliwe:( proszę do pomoc:(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
A pytam dlatego ,że i w telewizji i na necie można poczytać ,że niektórzy to robią 3 razy dziennie. W filmach po 15 min odpoczynku jadą znowu, ja tak nie daje rady;/ po seksie etc. po paru godzinach można jedynie pomyslec o jakis pracach reczych itd. Troche mnie to martwi:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3926
ile masz lat? Może testosteronu za mało? Problemy przez Ciebie przedstawione to na osoby w starszym wieku mi sie wydaje.

Ja jestem młody i osobiście uważam, że byłbym w stanie lecieć nawet po kilka razy dziennie. ;D

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
19 lat;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
tzn. wiesz ręką sam sobie to moge 2 razy dziennie spokojnie, gorzej ze stosunkiem... w sumie , 3-4 razy w tygodniu to nie az tak zle, ale wiadomo kazdy chce wiecej;p odpowie ktos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1256
Filmami to Ty się nie sugeruj, bo tam nawet najmłodsi na Viagrze jadą. Jeśli masz wzwody to problemu zdrowotnego nie ma. Nie przejmuj się i ciesz się życiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Badałeś testosteron w krwi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
a jak to się bada?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idziesz w miejsce gdzie robią takie badanie i pobierają Ci krew , koszt około 30 złoty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
Obstawiam psychike. Za dużo myślisz. Zapomnij o chvju to będzie stał TYM BARDZIEJ że sam możesz spoko 2 razy dziennie.

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2964
...

Zmieniony przez - smalec69 w dniu 2011-08-11 21:20:35

DAJ SOGA JAK POMOGŁEM :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta z jedną nerką

Następny temat

Bol prawego barku przy wyciskaniu na plaskiej lawce - klatka

WHEY premium