SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie do panów SZ i A

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2274
Robie przerwę w suplementacji termogeników na jakiś miesiąc (bo efekty wyraźnie spadają),co proponujecie na ten miesiąc? (moje dane: 18 lat,176cm,94 kg ze 115 w 3mce)

Dieta to około 1200 kalorii ,typowe internackie żarcie tzn. 3 bułki z szynką na śniadanie,kawałek mięska(najczęściej wieprzowe)+ jakaś surówka,kolacji nie jadam + chrom,magnez i hmb
4-5 razy w tygodniu siłownia,2 razy basen,zabieram się do biegania wieczorami,ale to nie jest takie proste (raz że zimno,a dwa że strasznie kolana bolą)
Myślałem o CLA,green tee,bcaa,chitosanie. Jak to jest z kreatyną podczas odchudzania??? (zostało mi jeszcze z 0,3kg)Mam jeszcze Vanadyl,wiem że to zadne cudo,ale chyba to wciągnę bo sie jeszcze przeterminuje:)

Jakie efekty i na jakiej zasadzie działa Xenical????? (taki lek na receptę)
Co to są guggulstones (ang) i jakie dawki są dla organizmu wskazane??? (to jest składnik większości thryloid boosterów)????

z góry dziękuje za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Xenical działa, trochę na innej zasadzie, ale generalnie tak, jak chitosan.
W przerwie pomiędzy termogenikami proponowałbym L-karnitynę i GTF. Green Tea nie ma sensu stosować w twoim przypadku, bo działa na tej samej zasadzie, co termogeniki.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Pytałeś o kreartnę? Przeoczyłem! Z monohydratem to może być różnie podczs odchudzania... Ciągnie dużo wody i może zacierać definicję. Dla tego opracowano pirogronian kreatyny - formę kreatyny, która nie ciągnie wody, rozwija czystą masę i spala tłuszcz, jednocześnie.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Do Sławka sugestii suplementacyjnych dodam może jedynie pewna wskazówkę dietetyczną. Rozumiem, że nie zawsze jest czas na przygotowanie dobrych posiłków. Musisz jednak zwrócic uwagę na jedną bardzo istotna rzecz - nie możesz odżywiać się tylko dwa razy dziennie, bo w przeciwnym razie nie uzyskasz nigdy zadowalajacych efektów. Przerwy między posiłkami nie powinny byc dłuższe niż 3-3,5 godz, bo wówczas organizm będzie się przestawiał na magazynowanie kalorii, nawet jezeli ilośc jedzenia będzie niewielka. Pamiętaj wiec, że co 3 godz. powinienes coś wrzucić na "ruszta"

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2274
To moje jedzenie staram się podzielić na jak najwięcej porcji,ale mieszkanie w internacie,czy innym akademiku trochę sprawę utrudnia.
Jak możecie to proszę się wypowiedzieć na temat CLA i guggulstones (cokolwiek by to nie było)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
No właśnie, staraj się podzielić jedzenie na wiecej porcji, nawet gdyby były to te same posiłki. Na pewno będzie korzystniej
CLA są to tzw. dieny kwasu linolowego. Najbogatszym ich źródłem w pozywieniu jest tłuszcz mleczny oraz tłuszcz zwierząt przezuwających. CLA uważa sie za dość skuteczny preparat w procesie spalanie taknki tłuszczowej. CLA zwiększa między innymi aktywnośc transferazy karnitynowo-palmitynowej co wpływa na przyspieszenie spalania kwasów tłuszczowych (warto tutaj też dorzucić karnitynę). CLA zmniejsza także aktywność lipazy lipoproteinowej w tkance tłuszczowej, co zapobiega jej gromadzeniu. I jak sugerują niektóre doniesienia CLA sprzyja redukcji adipocytów (komórek tłuszczowych). Ponadto CLA wykazuje właściwości prozdrowotne: hamuje powstawanie rakotwórczej prostoglandyny E2 oraz poprawia prace układu immunologicznego. Jednoczesnie zmniejsza pozioim cholesterolu LDL i triglicerydów oraz działa silnie przeciwutleniająco ( silniej jak witamina E). Polecana dzienna dawka to 1,5-3g

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Hansiu, o CLA Darek już napisał. Ja tylko dodam, że generalnie ostatecznym efektem jego działania jest zmniejszenie poziomu prostaglandyn, hormonów, które rozwijają komórki tłuszczowe. Mało prostaglandyn - mała szansa rozwoju tkanki tłuszczowej. CLA jest bardzo dobry, ale żeby dawał efekt, trzeba go stosować długo - kilka miesięcy. Ty wspominałeś o krótkiej suplementacji - w przerwie pomiędzy termogenikami.
Hansiu, a te glugg..., coś tam..., coś tam..., to pierwszy raz słyszę! Jeżeli wiesz coś więcej, albo ktoś z forum, to napiszcie. Jakbym usłyszał nazwę jakiejś substancji, to wszystko bym Wam wytłumaczył.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
http://www.bodybuilding.com/store/syn/gug.html
sorry za adres sklepu ale tam jest wszystko napisane o tym.
Ja tez z checia dowiem sie conieco o tym podkrecaczu metabolizmu:)
Jeszcze ciekawa i z pewnoscia wybucowa mieszanka jest to
http://www.bodybuilding.com/store/syn/mm4.html
Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."

Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2003-02-14 10:58:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2274
THX Borsuk, to jest produkt syntaxa o nazwie guggulbolic,jedyny składnik poza wypełniaczani to guggulasones 30mg na kapsułkę.
Czy CLA jakoś się "gryzie" z termogenikami,bo jak nie to stać mnie na suplementacje po 1,5g przez dłuższy czas,no chyba że muszę brać tego więcej to się sprawa komplikuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
CLA nie gryzie sie z termogenikami. Po prostu termogeniki dają efekty w krókim czasie, natomiast suplementacja CLA, tak jak Slawek to słusznie powiedzial, wymaga dłuższego stosowania. ten suplement jest polecany osobom, które zazwyczaj cały czas borykają się z tkanką tłuszczową.

szukala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glutamina a carbo

Następny temat

1-TESTOSTERONE.

WHEY premium