SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do MICHAILA i nie tylko

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2305
Dzięki - zakumałem, o co chodzi.
Raz jeszcze pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
London-informuj mnie o postępach-oki?

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2305
Michail, na razie nie informuję o postępach ponieważ jeszcze takowych nie ma.Poza tym sprawa nieco się skomplikowała z powodu tego nieszczęsnego barku - myślałem, że po przerwie wszystko będzię już o.k. ale czuję go przy wyciskaniach (ból ogranicza mi ruch) i w nocy. Z tego to powodu cały ostatni tydzień poświęciłem na trening z bardzo małymi obciężeniami - czyli ćwiczenia w jednej serii po sto powtórzeń. Wrażenia niesamowite tylko wymaga to trochę wytrzymałości i samozaparcia, poza tym nie obciąża stawów(tak mi się przynajmniej wydaję)a daje wrażenie lepszego napompowania mięśnia podkreślając przy tym jego definicję.
Kiedyś próbowałem tłumaczyć taki trening z jakichś amerykańskich Muscli - wypowiedzi były zaskakująco pozytywne i co ciekawe goście twierdzili, że trening ten dobrze wpływa na masę "uwydatniając" przy tym mięśnie i mimo przede wszystkim następuje szybsza regeneracja a co za tym idzie można częściej trenować daną grupę. Nie wiem tylko przez jaki okres czasu można stosować taki program.
Szukałem w archiwum ale niewiele jest tam na ten temat. Może Ty wiesz, może sam stosowałeś trening 100 powtórzeń - byłbym wdzięczny za Twoje opinie.
Ale to wszystko na marginesie bo odbiegamy od tematu: Nie po to opracowałeś mi dobry trening, żebym katował się jakimiś setkami.
Michail po takim "przygotowaniu", jakie zrobiłem sobie w tym tygodniu od poniedziałku przystępuję do Twojego rozkładu ostrej jazdy.Planuję poświęcić na to cały maj i czerwiec, póżniej prawdopodobnie wyjadę na miesiąc, zresztą okres wakacyjny chyba nie bardzo sprzyja intensywnym treningom. Jeżeli chodzi o aeroby, to znalazłem w domu wynalazek mojej szwagierki- coś w rodzaju "narciarza" (stajesz na tym i mahasz na przemian nogami)i rano przed śniadankiem maham się tak do zmęczenia.
Dzięki, że o mnie pamiętasz, jak już wspomniałem ostry start od poniedziałku i będę Cię informował o postępach.
pozdrawiam
Paweł
p.s.
chyba już wiem skąd się wzięła ta kontuzja barku - przegiąłem z ciężarem przy rozpiętkach i to w skosie (za duży ciężar i za mocno rozciągnąłem). No cóż za głupotę trzeba płacić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Lomdon-proponuję wizytę u medyka.Cio do 100-jest oki,ale nie trzeba go brac tak dosłownie-na niektóre partie wystarczy 50-60 powt.
Pisz co sie dzieje??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakbyś mógł MICHAIL to wytłumacz mi od czego zalezy czy na dane ćwiczenie stosujemy piramide czy stały ciężar i dlaczego preferujesz bic+plecy i klata+tric a nie bic+klata i tric+plecy??? Z góry wielkie dzienx.

DOBRE SŁOWO DLA MOICH ZIOMKÓW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Boxer-wróc do mojej pierwszej odpowiedzi w tym poście-wyraźnie zaznaczyłem,że jest to plan wyłącznie pod kontem możliwości Londona i nikt nie powinien się sugerować nim.Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Co do piramidy,to preferuję ją wyłącznie w ćwiczeniach(z małymi wyjątkami)siłowych i budujących,a stałe ciężary polecam w ćwiczeniach typowo technicznych-kształtujących.Pozdro/

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail pisałeś coś o swojej książce, napisz coś więcej o czym jest dokładnie i jaki ma tytuł i gdzie ją dostanę
napisz np jakie ma rozdziały

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acha i jeszcze jedno:jakbyś był tak miły to zajrzyj do działu dieta tam jest mój post:"moja dieta"
z góry dziękuję

Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
"Kulturystyka-Twój pierwszy rok treningu"
Wstęp(zawiera on odpowiedzi na pytania:Czym jest kulturystyka?Dlaczego warto ją uprawiać?Jakie są korzyści z jej uprawiania?)
Rozdział 1: "Jak (dobrze) zacząć?"(zawiera najważniejsze wskazówki prowadzące do właściwego uprawiania tej dyscypliny sportu)
Rozdział 2: "Zasady i metody kulturystyczne"(opisuje wszystkie najważniejsze(ponad 20) zasady treningu kulturystycznego-W tym Zasady Weidera)
Rozdział 3: "Pierwszy okres treningów(0-3 miesiąc)" (przewodnik po pierwszych 3 m-ach treningu)
Rozdział 4: "Co dalej?" (propozycje kompozycji treningu w dalszym okresie :3-12 miesiąc-krok,po kroku)
Rozdział 5: "Cykliczność treningu" (przebieg, zasady,przykłady i rola cykli w treningu kulturystycznym)
Rozdział 6 "Atlas Ćwiczeń" (prezentacja i opis podstawowych ćwiczeń na poszczególne grupy mięśniowe, wraz z fotografiami)
Rozdział 7: "Systemy treningowe" (opis, wraz z przykładowymi i gotowymi do zastosowania"rozpiskami" bardziej specjalistycznych systemów treningowych,przydatnych po zakończeniu pierwszego roku treningów-również wybiórczo już w pierwszym roku-m.in.trening holistyczny,izometryczny,objętościowy,z wykorzystaniem:superserii i serii łączonych,zasady wstępnego zmęczenia mięśni i inne-razem ok. 10 systemów=ok.30 "rozpisek")
Rozdział 8: "Stretching(rozciąganie mięśni) i trening aerobowy" (prezentacja i opis-wraz z fotografiami wybranych ćwiczeń rozciągających na poszczególne grupy mięśniowe oraz opis zasad i ćwiczeń treningu aerobowego)
Rozdział 9: "Odżywianie i suplementacja w kulturystyce"
Rozdział 10: "Doping i jego alternatywy"(Dlaczego istnieje?Dlaczego nie warto go stosować?Jak ustrzec się przed pokusą"brania"?
Tutaj może znaleźć się również punkt o ziołowej alternatywie dla sterydów)

To na początek,ale zamieszczę także treningi dla ćwiczących w domu i wiele info-troszkę historii,słowniczek,faq,itd.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak ktos ma trzening na rzezbe to send me

Następny temat

Jak wycisnąć 100kg

WHEY premium