SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dość w SPAMIE chudych klusek, każdy chce wyglądać jak BUSEK !!! SPAM POWER!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168899

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
dobra jade jutro wydac troche hajsu
kupie 2x jabko i 1x orotan, takie małe zakupy póki co

zdecydowalem jednak ze pyerdole stacki bo dla mnie to loteria - albo kopnie albo nie kopnie i kasa zmarnowana

Up your mass trzymam na cykla z emka, wiec moze póki co kupie sobie gainbody z activlaba i bede szamał po treningu

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Siema


Busek: ja już od dłuższego czasu nie podjadam stacków bo nie jestm podatny na nie,, a jak klepie to w potrójnych dawkach także to nie jest dla mnie oplacalne...

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
ja mam tak samo panowie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jeszcze mam oro + mono dzisiaj bcaa xtra zakupiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
ja od poniedzialku lece na mono+kofeina na razie nic mi wiecej nie trzeba do szczescia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehhee i kofeina

dobra ta twoja kofa api?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
powiem ci, ze nawet ok jest
na razie biore 2 tabsy+mocna kawka i jest si

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93147
No ze stackami to roznie bywa, kiedys jadlem knockout to w ogole nie dzialal, za to nitro II mnie zaskoczyl

Dzis poranne aeroby rower 7km do jeziora, 15 minut plywania i powrot, prawie godzina zeszla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nitro 2 mialem 550g orange calkiem calkiem

przed treningiem mieszalem 15g nitro + 10g bcaa xplode fajne w smaku połączenie

KO dobry stack z mono fajny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Bo to wszystko to się do kosza nadaje... Lepiej dupsko skłuć i wiedzieć za co się płaci...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Multiple Sport + MZB?

Następny temat

Układanie cyklu.

WHEY premium