SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dość w SPAMIE chudych klusek, każdy chce wyglądać jak BUSEK !!! SPAM POWER!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167820

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
akurat ja juz też swoją ukochaną podejrzewałem wielokrotnie ze film który widzimy niby razem pierwszy raz ona juz kiedyś widziała

nie wiem czy widziales fenomelnalny film skandynawski "Jablko Adama", dla mnie był pojechany i trudno bylo przewidziec ciag dalszych zdarzen, a Zosia na glos przepowiedziala mi zakonczenie, a nastepnie jedgo drugie dno. I bylo jak mówila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Film nie ogladalem ale lubie porye filmy wiec obczaje :D

Wątpie w to ze przewidziala, bo tego NIE DA się przeiwdziec, chba ze masz 6 zmysł :D


Tomq

3 vitafit, 1x Orotan, 1x Gainbody machine man 30

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Co do Incepcji: zauwaz iz glowną motywacją cobba było zobaczyc sie z dziecmi, obietnica powrotu do rodziny była siła napędową glownego bohatera. Zastanawiałes się moze dlaczego, dgy wyjeżdzał do francji - nie zabrał ich ze sobą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
O filmie gadaja.
Jak to co? Dextro na odblok no ew Carbo ale to juz żeby nie szalał za duzo bo sie skonczy nieciekawie...

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2010-08-22 22:37:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Moze nie zajarzyles jednak filmu?

Twoim zdaniem ostatnia scena, kręcący się bączek, uważasz iż to była jawa czy sen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Bo wszyscy uwazali, ze to on zabił żonę :D

Dobra jest ostatnia scena - nie wiemy czy w koncu to, że spotkał się z dziecmi to jawa czy sen :D

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Majkel ja zaczynam od jutra... mam 1,5kg carb, bedzie sie dzialo!

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
http://www.cinematical.com/2010/07/19/dissecting-inception-six-interpretations-and-five-plot-holes/

6 różnych interpretacji incepcji.


Ja jestem albo za tym, ze to na jawie sie spotkał z dziecmi, lub.... profesor ( dziadek dzieci ) i Adriana ( czy jak jej tam ) zasiali w mózgu Cobba incepcję aby zapomniał o Mal.



Zmieniony przez - XbusekX w dniu 2010-08-22 22:42:02

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ło kurfaa... Injekcyjnie czy z Sylimarolem oral?
Ja narazie na sacharozie jade z cukrowni aby przyzwyczajic watrobe ale zarzucę cos mocniejszego w pazdzierniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
oral mam. i bede dorabial z gainerem!

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Multiple Sport + MZB?

Następny temat

Układanie cyklu.

WHEY premium