SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dmexe. 18lat zdj.24,29,42-44

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 106257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Creative
bluza? Tak zimno u cb czy chodzi o stawy?

a co chodzi z bluza na stawy to jakas super ochrona o ktorej nie mam pojecia ? a co do mc to jest sila za 2 dni ja sprobuje pociagnac 200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
Ja też bym spróbował ale niestety nie mam obciążenia znaczy mam ale muszę mieć większe krążki bo te małe gówna na sztandze się nie mieszczą no i trzeba coś dokupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
Sheamus
W tym krwawym, zaciemnionym pokoju, ty z kapturem wyglądasz tam jak kat Ja bym się tam bał ćwiczyć he he.

A powiedz ile wydałeś na te wszystkie obciążenia? Ja mam kurde 40kg tylko, muszę kupić więcej sobie.


Na stronie 6 masz pokazaną całą siłkę a na obciążenie trochę kasy poszło ale wiadomo wszystko nie było kupowane od razu tylko po trochu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
jesli ma przeciag czy chlodno jest w pomieszczeniu i przewieje ci stawy lub schlodza sie to moze byc kontuzja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo ładna sylwetka, widać że włożone w nią dużo ciężkiej pracy. Pomimo iż twierdzisz, że nogi i ręce odstają, to mylisz się, ponieważ według mnie cała sylwetka wygląda estetycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Nogi odstaja oO ? Nie sadze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
Nogi to akurat moja jedna z lepszych partii(nie mówiąc o łydkach ) nic nie mówiłem że odstają.
za to ręce dość mocno odstają od reszty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem na myśli łydki, przepraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
No z łydkami to już się poddałem i ich nie trenuje bo nie ma sensu i tak nie rosną
każdy zawsze pyta się czemu nóg nie trenuje i wyglądam w krótkich spodenkach jak bocian ale wtedy pokaże uda i się zamykają
btw dziś poszło 185kg na przysiad

Zmieniony przez - Dmexe. w dniu 2013-10-12 21:39:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robię wspięcia na palce w staniu do tego biegam 3 razy w tygodniu i nie ma tragedii, nie są duże ale nie są też małe, ogólnie zadowala mnie umięśnienie na nich. A u ciebie tragedii nie widzę, trenuj łydki bo warto, choćby dla umięśnienia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnie godziny głosowania na zwyciezców!!!!

Następny temat

Werewolf18 - ocena proporcji

WHEY premium