SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dluuuuuuuugi ON i zejscie, brak pomyslu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Siema, wiec jak w temacie, jestem juz od okolo 5 lat ON, wliczajac w to mostki itd. Srednio raz w roku byla masa i redukcja przeplatana wlasnie mostkami, HCG idzie co 7-8 tygodni 5000j, 1000j/e2d.
W tej chwili robie redu i po zakonczeniu chcialbym odpoczac troche czasu od tego, zeby kiedys bedac na tescie poczuc go troche mocniej.
Ogolnie kiedys na forum poczytalem, ze starzy koksownicy radzili, zeby lepiej mostki robic, wtedy organizm nie ma takich cyrkow z hormonami, przy np. dwoch cyklach rocznie. Zrobilem jak radzili i troszke sie przeciagnelo, ostatecznie bledne kolo sie zrobilo bo nie chcialem konczyc, zeby nie dopadlo mnie to co mnie raczej czeka, ale teraz sztywno postanowilem. Bo nawet po badaniach i wyniku testa takim, ze skala sie skonczyla nie zabardzo czulem to, a prolaktyna i estro nie bylo jakos tragicznie wysoko.
Takze, prosze o pomoc najbardziej zaawansowanych w temacie o pomoc.
Zaczne zbierac sprzet powoli i wtedy zaczalbym dzialac po redu.
W tej chwili winko idzie 30mg i susta "250"mg/ew, mam anastrozol i cabaser jakby co, a reszte dokupie.
Dobra mozecie jechac
Edit; propa chce jeszcze przybic niedlugo zamiast susty i koniec.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2015-03-24 19:56:43

Znowu do przodu.... Chyba:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2601
Mnie też to czeka nie długo , zejście po prawie 1,5 roku bicia , mostkowania itp. ale głownie bicia :D

life was a party

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Wszystko fajnie tylko ankiete wstaw

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
1. WIEK: 27
2. WAGA: 98
3. WZROST: 184
4. WYMIARY:
-biceps: nie mierze, w lustro patrze
-klatka: jw
-udo: jw
-talia: jw
5. STAŻ NA SIŁOWNI: na powaznie z 5 lat, ale przeplatane kilkoma kontuzjami, chorobami etc. ogolnie od 5 klasy podstawowki
6. DIETA: jest, w tej chwili poczatek redu, odrazu wskoczylem na ~2600kcal
-białko: nie pamietam
-węglowodany: jw
-tłuszcz: jw
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: jak wyzej caly czas cos bylo
8. TRENING: split 5x/w
9. CEL CYKLU: odblok
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: teraz z 12-15 kostke widac troche na bebzonie, heh
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej spora przewaga endo
13. STAN ZDROWIA: chyba zdrowy, jakies jazdy czasami z cisnieniem, ale to wiadomo ocb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak, troche futro na klacie i plecach sie zrobilo
15. PPM (podstawowa przemiana materii): roznie bywa
16. WYNIKI SIŁOWE: nie sprawdzam za bardzo, w zaleznosci od samopoczucia dobieram ciezary
-klata:
-martwy
-przysiad:
Pytanie bylo na gorze. Pozdr.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 266 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 990
Kostke widac na bebzonie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Ja bym schodzil z wina i susty, dal hcg i propa i potem powoli schodzil z propa dając na odblok clomid i tamox, clom 3 tyg, tamox 4tyg. Lzejsze treningi do tego, ale nie za lekkie, mniej kalorii, bo nie przerobisz tyle co na cyklu i dużo supli: kreatyna, bcaa, glutamina etc. I zobaczysz ile wytrzymasz na sucho zanim znow przybijesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
A inni co mysla o tym?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Bzdurny odblok. Facet po 5 latach ON i statndardowy odblok?? Toś wymyślił.
Ja sam nie dodam nic konkretnego, ale znam to uczucie. Jestem ON 4ty rok...Miałem się odblokowywać jakoś niedawno, ale..... no właśnie....zawsze jakoś do bani wpada że jeszcze trochę i tak jestem z rozpisanym cyklem na kolejny rok.
Bardzo dużo szukałem i czytałem o odblokach po długich cyklach i sprawa nie jest prosta.
Trafiłem jakiś czas temu na jakieś nagranie z radia gdzie endokrynolog zajmujący się leczeniem bezpłodności liznął wypowiedzią także temat HTZ i powiedział, że przy podawaniu testa powyżej 3 lat to kaplica dla produkcji własnej testosteronu. Żatem biję dalej ze świadomością, że jak już okoliczności uniemożliwią lub utrudnią treningi i bomby, to pozostanie mi tylko endo i recki na omke 250mg e3w>
Nie są to pocieszające słowa, ale koks to nie zabawka. Popróbuj u endokrynologów, niech zlecą badania i z głową Cię wyprowadzą. Uważam że forum pełne domorosłych lekarzy to nie jest rozsądne wyjście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Triptorelina tylko przy długich cyklach. Jeden zastrzyk odblokowuje przysadkę - problem jedynie w dobraniu dawki.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Letoh - wiem wlasnie o co chodzi, wiekszosc fachowcy, ale troszke siedze na forum i wiem kogo mniej wiecej sluchac i kto ma cos konkretnego do powiedzenia w temacie. u mnie tez tak to wygladalo wlasnie, ze wiedzialem, ze trzeba skonczyc, ale nie konczylem bo myslalem, ze bedzie lipa calkowita. I jak pisalem wczesniej bledne kolo sie zrobilo.
Myslalem nad endokrynologiem tez, ale tez moze znajdzie sie spec jakis tutaj pomocny. U mnie w okolicy jest tez gosc, ktory byl strongmanem dosyc znanym swojego czasu, takze myslalem, zeby z nim pogadac moze cos ciekawego powie, bo obraca sie w towarzystwie koksownikow dosyc dobrych.
Paker - nie znam tematu w ogole.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ostatecznie najlepiej bedzie zejsc na propa +/-300mg i podawac hcg przez minimum miesiac, wrzucic cos na kontrole estro, najlepiej exe, zbadac prolaktyne, jezeli podwyzszona to zbic,
nie schodzac z hcg zejsc z propa i po ok tygodniu zrobic badanie testa, jak wyjdzie w normie to wrzucic clomid , podjadac z tydzien i zjesc z hcg, a clomid kontynuowac x czasu, ciezko wyczuc
do samego konca estro musi byc pod kontrola

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
miczelx
Ostatecznie najlepiej bedzie zejsc na propa +/-300mg i podawac hcg przez minimum miesiac, wrzucic cos na kontrole estro, najlepiej exe, zbadac prolaktyne, jezeli podwyzszona to zbic,
nie schodzac z hcg zejsc z propa i po ok tygodniu zrobic badanie testa, jak wyjdzie w normie to wrzucic clomid , podjadac z tydzien i zjesc z hcg, a clomid kontynuowac x czasu, ciezko wyczuc
do samego konca estro musi byc pod kontrola


Miedzy innymi na Ciebie liczylem Dobra to za jakis czas wskakuje na propa i zobaczymy co bedzie sie dzialo, sprobowac nie zaszkodzi, a jak jednak okaze sie rzyg calkowity to pojde do endokrynologa.

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enzymy wątrobowe i hormony zdjęcia badań

Następny temat

wyniki badan przed cyklem

WHEY premium