SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak pomysłu- 3 cykl ktoś doradzi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3587

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

88

Wzrost

186

Obwód klatki

Obwód uda

-

Obwód talii

-

Staż na siłowni

90

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Łącznie 6 lat

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Białko-3g Węglowodany 6g Tłuszcze 1g

Opisz swój plan treningowy

1)1-12 Cypionat 500mg ew 1-5 Metanabol 30mg ed 2) 1-10 Sustanon 500ew

Cel cyklu

4 dniowy

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Masa/Lekka redkucja

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

1-10 Sustanon 500ew 10 miesięcy temu

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

16,92%

Stan zdrowia

Ektomorfik

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

B.dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3109
Witam serdecznie.
Forum przeglądam od dłuższego czasu- raczej dział dieta i trening. Tutaj zaglądam rzadko- w sumie tylko poczytać jak czegoś nie jestem pewny.
Nadszedł lecz czas na potrzebną poradę specjalistów.
Przebyte dwa cykle po czym już wiem że mój organizm nie lubi Metanabolu-brak apetytu i łapie mnie straszny leń, i tendencję do ginekomastii.
Typ budowy Ektomorfik dla tego tęż staram się trzymać dietę ze sporą ilością węgli bo przepał jak w dobrym piecu.
Cykl z Sustą wpisałem chodź nie wiem czy jest sens gdyż po nim zero efektów-chyba trafił mi się sam olej z czego sam nie wiem po co łudziłem się i leciałem go tak długo.
Pytanie jest następujące;
Nie mam pomysły na 3 cykl a raz w roku sobie pozwalam- nie palę, nie piję w sumie tryb życia praca dom siłownia, wiec raz do roku mogę sobie pozwolić:)
Myślałem powtórzyć cykl z sustą 1-12 lecz wolę sie dopytać
Oto kilka podpunktów o mnie i może ktoś coś poleci:
1)Możliwa długość cyklu- tym razem może być dłużej nawet do 20 tygodni.
2)Czy lepiej zrobić cykl masowy a potem redukować i się wycinać czy da się zrobić że tak powiem łączony? Wiem że 90 w pasie troszkę za dużo lecz cykl zaczynać chce dopiero na luty a do tej pory myślę że do 85 ucieknę(chodź święta i sylwester to może pójść marnie
3)Pytam tak wcześnie gdyż chce zamówić towar i mieć czas na pełne planowanie-Cykl, Dieta, Trening, Suplementacja. Lubię mieć wszystko od a do z niż potem poza krajem martwić się o organizację.
4)Pracuję i mieszkam większość roku w Norwegii- i tu zaczynają sie schody gdyż ciężko tu z badaniami, dla tego też boję się troszkę brać Deki. Myślałem nad Boldenonem ale upuszczanie krwi i skomplikowany odblok bez badań troszkę mnie odstraszają. Tak samo Tren A troszkę mnie odstrasza skutkami ubocznymi a w szczególności rosnąca Agresja-nie chciałbym narobić sobie tutaj problemów.
5)Mile widziane długie estry
6)I to podpunkt bardzo istotny-w razie ustalenia cyklu czy mogę liczyć na polecenie działających firmy na chwilę obecną? Raz już olej kupiłem więc wolę zapytać.
To chyba na tyle w razie czego odpowiem na wszystkie pytania.
Dziękuję serdecznie za pomoc i przepraszam za tak długi Esej ale chciałem umieścić w jednym poście jak najwięcej informacji które mogą być istotne.


PS.
Przepraszam za namieszanie w ankiecie ale nie wiem jak to zmienić;/
Przeskoczyły mi przy uzupełnianiu i jest przesunięte o jedno.
W razie jak nie będzie dało się połapać wstawię raz jeszcze gotową ankietę w poście.
Aktualnie nie chce zaśmiecać



Zmieniony przez - Koliber112 w dniu 2016-11-20 22:53:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
wpisz obwody


Zmieniony przez - Balearic w dniu 2016-11-21 00:47:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3109
Dodam tutaj bo nie wiem jak to edytować żeby poprawić:
Biceps 40,5cm
Klata-nie mam metra krawieckiego więc nie będę wymyślał
Udo-62cm
Talia-90cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
po 1 nie ma masy i lekkiej redukcji na raz wiec nie bardzo rozumiem
2 sprawa co robiles pzrez te 6 lat ze takie obwody?

Co innego jakbys je mial przy 5 % bf, no ale tu jest 16 jak piszesz

Proponuje test solo 500 mg week polec poki np 12-16 tyg, ale zacznij wiecej jesc.. bialka starczy zwierzecego spokojnie 2g na kg masy ciala, podbij tluszcze. Noi zwroc uwage na trening, bo duzo osob mysl, ize towar zrobi za nich robote.. cwicz tak zeby pot sie z ciebie lał a zobaczysz efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3109
Chodziło mi np że pierwsza część cyklu idzie na środkach i diecie pod redukcję a później zmiana stężenia bądź towaru podbicie kcl i masa.
Przez 6 lat robiłem masę od 68 do 88 , w tym łacznie z rok przerwy przez wyjazdy sprawy rodzinne itd.
Poza tym zanim człowiek dojdzie do ładu z miską troszkę czasu też schodzi.

Okej mam więc propozycję nr jeden i powiem szczerze że też ją rozważałem zamiast susty.
Dzięki bardzo za podzielenie się twoim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Koliber112, to przez 5 lat treningu doszedłeś do 88kg przy wzroście 186 a do tego miałeś jeszcze 2 cykle na saa ?
Wybacz, ale wciskasz nam tu ciemnotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3109
Jak bym miał wciskać ciemnotę to jaki był by sens oczekiwania pomocy?
Napisałem jak się sprawa ma.
3 lata bez koksu ucząc się swojego ciała(ektomorfik) i ogarniania diety z Norweskich składników.
Wybacz ale nie stać mnie żeby lecieć na Wołowinie przy Norweskich cenach.
Po 3 latach pierwsze Cypio z Metką tak jak opisałem.
Drugi "cykl" susta a raczej Olej w buteleczkach.
Mimo tego że drugi cykl był do bani nie złamałem danego sobie słowa i jeden cykl w roku to jeden cykl w roku.
Tak że kolega u góry sama prawda i tylko prawda:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668831
mieszkając tam olał bym woła a leciał na łososiu

ja bym zrobił dwa cykle z mostkiem , lub ew jeden ciągły

1 część masowa
1-14 deka 400 mg week
1-15 mix testa 500 mg week
1/2 cabaseru co 7 dni i problem z prl rozwiązany jak jest problem i z badaniami to dał bym dodatkowo 1/2 exe 2 razy w tyg

2 część po mostku lub przejście płynne
wino odpada jak cię zatykają 17

to albo npp i prop lub prop i masteron 100 mg wszystko bite po 100 mg co 2 dni

hcg co 5 tyg 2*2500 co 3 dni

osobiście postawił bym na npp i dalej trzymał się schematu ia jak wyżej
npp i propa tak długo jak osiągniesz zamierzany efekt , po 6 tyg możesz podbić na 150 mg obie substancje

na pct 15.000 hcg
30 cloma
30 tamoxa

weź ze sobą tam wszystko abyś nie musiał kombinować czyli ze 2 op exe i min 1 op cabaseru
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 613 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26290
Jak chcesz i masy i rzezby to test tren masteron idealny jesli wytrzymasz sajdy mentalne zwiazane z trenem i moim zdaniem latwiej mi sie odblokowac po trenie niz po dece



Zmieniony przez - xxkaczorxx w dniu 2016-11-21 10:34:13

Zmieniony przez - xxkaczorxx w dniu 2016-11-21 10:34:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3109
Lodzianin twój pomysł bardzo mi się podoba lecz mam kilka pytań a mianowicie:
1) Jak sprawa DD przy proporcjach 500 teścia na 400 deki?
2)Czy 400 deki to pierwszy raz to nie za dużo?
3)Czy prawda to że Deka strasznie siada na głowie i powoduje dupowate sampoczucie?
4)Czy po przejściu na prop npp zmienić dietę pod redukcję?
5)Czy w razie zdecydowania się na tą kąbinację rozpiszesz mi to jak d****owi?:) i polecisz firmy danych produktów?
Wybacz za tak wiele pytań ale mam szacunek do koksu i wolę zapobiegać niż leczyć:)
Ps. Łosoś dobra sprawa:) jak bym miał gwarancję że się nie zepsuję mogę podesłać Ci na święta:)

Kaczorze Tren jest bardzo ciekawą opcją lecz;
1)Nie wiem czy nie za wcześnie na taki arsenał przy moich wymiarach-coś musi zostać na później
2)Boję się troszkę jego Sajdów a w szczególności podniesionej Agresji- jestem z natury dość spokojny lecz ludzie w pracy potrafią rozwalić swoim podejściem, zachowaniem i ogólnym stylem bycia.
3)Troszkę obawiam się odbloku po dece i jej blokowania lecz liczę na to że Lodzian wie co robi i mi to ładnie ułoży. Przeczytałem wiele tematów i w sumie zawsze mówi konkretnie i na temat.
Dziękuję za rady i czekam na wieści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3109
Witam Ponownie.
Że zbliża się czas zakupów mam takie pytanie.
Myślę nad zmianą koncepcji z powodu obaw przed DD. Z tego co widzę ludzie nawet podczas używania Cabasaru mają nieprzyjemności a tego troszkę sie w mojej sytuacji obawiam.

Mianowicie rozważam takie coś;
1-24/28 Enan/Cypionat 500mg week
1-22/26 Boldenon 600-750mg week
Na początek póki Boldenon się nie rozkręci dodać T3 na dopalenie resztek BF-jakieś 5-6tygodni.
Potem polecieć już maksymalnie czystą masę powoli z niedużą nadwyżką kcl.
Oczywiście przed wejściem na T3 komplet badań czy wszytko jest jak być powinno itd.
Stwierdzam że dużo łatwiej będzie mi raz na czas zbadać Morfologię krwi niż w razie Awarii walczyć z DD- dla przypomnienia jestem w Skandynawii.
Potrzebna i wasza opinia o tej rozpisce, plus profilaktyka na cyklu typu exe,acard i ogólnie tak żeby to było z głową od strony "medycznej"

Dziękuję i czekam na wasze rady.


Zmieniony przez - Koliber112 w dniu 2017-01-06 22:58:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test prop 1 cykl

Następny temat

Cykl: Meta+stanazolol czy dlugi estr teścia?

WHEY premium