SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego sięgamy po towarrr... ---->???<----

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10242

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3907
lubie byc na bombie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2119
powinienes doodac do ankiety : Dlatego siegnełem bo byłem słaby psychicznie i wszyscy mnie bili


nie zmiescilo by sie

fight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199


jak chodziłem na imprezy to wypier....przynajmniej z 50zł żeby się tylko napić ,wyrwać jakąś lasunie i komuś pociągnąć jak miał problemy z partyzanta . i tak w kołko przez cały miesiać, zabawa połączona z sielanką pożytek z tego był żaden a konsekwencje spore ;opisywac nie bedę bo szkoda czasu każdy to pewnie przechodził. Zaczęłem oszczędzać , przestałem pić chodzić na imprezy kupiłem sobie winstrol wszamałem go i moje życie odmieniło się o 180 stopni , powiedzmy że zaczęłem doceniać dobroczynny wpływ Saa ...był mietek troszkę teścia ,ale zakochałem się winstrolu i boldku jak tylko poatrze sobie na te kolorowe tab i soczek z boldka tyo morda mi się cieszy jak za dawnych lat kiedy wyrywalo sie lasunie na dyskotece bedą strasznie zniszczonym . Teraz alkoholu nie pije tylko okazjonalnie urodziny ,wesele mam wspaniała kobietę która troszeńkę się domyśla czym jest dla mnie winstrol i boldek i jest pięknie Rodzice zadowole że studiuje , mam kobietę , na imprezy nie chodze nie piję , nie bije się Jest o.k

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
czemu biore nie wiem po prostu, mam jakies swoje marzenia aspiracje i do nich bede powoli dazyl jak sie spelnia a ma nadzieje ze sie spelnia to pokaze za rok a nawet wkleje fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
z pewnoscia chec przekroczenia jakis barier,napewno tez ciekawosc "jak to jest byc na bombie"
ale jak tak sie zastanowic to lenistwo jest tez jednym z powodow i mysle ze wielu sie ze mna zgodzi

po za tym j/marcinekk

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2007-02-01 13:43:58

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4948
porpostu chce dobrze wygladac i nierobic sobie kompleksow ( narazie byla tylko meta ale juz niedlugo tesc + meta

-==JaK BoLi To RoŚnIe==-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261572
Nie biore saa. To one biorą mnie.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 485 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5124
tonix masz troche racji lenistwo tez jest jednym z powodow(moglem uwzglednic w ankiecie)
Ale ja np mam tak ze czesto wogule mnie nie obchodzi co sie bedzie dzialo w przyszlosci..zyje tylko obecna chwila,zeby byc jak najwiekszym i jak najsilniejszym a reszta jest nie wazna.
No i to jest chyba najgorsze myslenie
Tylko czasami mnie nachodza takie mysli 'poch**a to wszystko'


Zmieniony przez - Alien. w dniu 2007-02-01 14:02:19

Zielony Pan Owinięty W Biały Szal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
Tylko czasami mnie nachodza takie mysli 'poch**a to wszystko'

mnie zaczely nachodzic od momentu jak zaczalem chodzic na silownie przeciez od malego zajmowalem sie czyms innym
mozna rzec - presja najlepszego kumpla , mialem byc partneren treningowym i tak sie zaczelo nie na dlugo choc mysle by znowu zaczac , tylko teraz na powaznie (bez dodatkow of kors )

pozdro

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 534
biore bo cwiczyc bez koxu to nie to samo

konto sztajn zablokowane na tydzien;/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W co robic strzały?

Następny temat

prosba o pomoc

forma lato