SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego sezonowcy nie cwicza nóg???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
jak chcesz to ci wstawie zdjęcie z sezonu jak jeszcze trenowałem, 50 w udzie może było.

"taa, ale oni to na siłowni ćwiczą tylko klatkę i bicepsa, noo czasem jeszce barki. "
to był cynizm, lub sarkazm

"ja np. mam chyba slabsze nogi niz Ty ale wazac mniej niz Ty bedac wyzszym niz Ty mam osiagi silowe/wymiarowe lepsze niz Ty i nigdzie Ciebie nie zjechalem ze wygladasz jak trojkat ale nie taki meski tylko damski ze uda i dupa szeroka a w barach malo
myslsiz ze to lepiej wyglada niz duzy tors i ladne wciecie w tali? :>"

właśnie mnie zjechałeś
"trochę konsekwencji chłopcze"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
stef musialem dac ci soga he he. Pozdro!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Dokladnie :) Lepiej mniec wiecej w barkach klatce i łapie i jak przyjdzie cos do czego napewno sie to przyda niz wielbic tylko swoje nogi ktore pozniej co najwyzej moga sie przydac do ucieczki ;) Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
I juz wiem dlaczego tak starsznie bronisz tych nog zapewnie sa twoja mocna strona skoro tyle sportow trenowales gdzie nogi za bardzo wazne. Tylko dlaczego nie chwalisz tych pozaostalych czesci ciala. Bo moze juz nie ma czego :)

Zmieniony przez - ks29 w dniu 2010-01-28 20:23:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
"Dokladnie :) Lepiej mniec wiecej w barkach klatce i łapie i jak przyjdzie cos do czego napewno sie to przyda niz wielbic tylko swoje nogi ktore pozniej co najwyzej moga sie przydac do ucieczki ;) Pozdro"

można się spierać ale ucieczka to najlepsze wyjście jak przyjdzie co do czego, po za tym nie trenowałem "tyle sportów" tylko jeden.

I ja wcale nie "wielbię" nóg tylko napisałem masa mięśniowa nóg to 2/3 ogólnej masy mięśniowej ciała. Od tego zaczęła się ta bezcelowa dyskusja.

jeden ćwiczy nogi bo lubi, drugi nie bo nie lubi, jeden woli brodę drugi wąsy- proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
co tu drugi spam w dziale? kłóćcie się na pw panowie, chociaż nie wiem o co.......

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2010-01-28 20:54:18

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Nie spam tylko dyskusja :) Po to forum chyba jest :). Ale mysle ze juz temat zakonczony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
bezcelowa dyskusja jak zauważył kolega, bo każdy ma "swoją" rację, nie czepiam się jak coś

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
grzechmek co widzisz na koncu mojej poprzedniej wypowiedzi znak zapytania czy wykrzyknik? :>

jezeli taka budowa ciala Ciebie satysfakcjonuje to OKej
ale czy to Ci sie podba czy nie mozesz wziasc pierwsza lepsza osobe z brzegu spytac sie kto lepiej wyglada i zobaczymy jaki odsetek ludzi zwroci uwage na nogi :P
jezeli wiekszosc osob cwiczacych regularnie nogi olewa to co dopiero ma mowic laik co nie cwiczy? :>

niestety ale taka jest prawda wiec troche dystansu, pocwiczysz urosniesz i zazdrość zniknie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale Wy macie zaiebiste problemy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka do 350

Następny temat

Efekty początek

WHEY premium