SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego sezonowcy nie cwicza nóg???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4694
davidooo,

nie mierzę tej partii ciała bo nie czuję takiej potrzeby.

Poza tym powiedz mi profesorze, dlaczego śmieszny jestem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
poki co to Ty sie burzysz jak woda w klozecie
moze mi powiesz ze pilkarze/spintowce maja malo nozki(a przciez tylko biegaja)? :>
takie jak normalny czlowieczek? :>
co ma do tematu wstawka z lysym? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
A ty chyba olewasz calego siebie bo widac po Twych wymiarach he he. A o moje nogi sie nie boj bo napewno sa wieksze niz twoje kocie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Dokladnie. Niejeden zawodowy pilkarz czy biegacz ma tyle u udzie co ty w pasie he he grzechmek. Wiec zastanow sie co ty piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
"piłkarze, sprintowce"

taa, ale oni to na siłowni ćwiczą tylko klatkę i bicepsa, noo czasem jeszce barki.

KS29- w dupie byłeś i g**** widziałeś, a o twoje nogi na pewno się "nie boję" bo jesteś mi zupełnie obojętny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Robisz sie wielkim znawca a jakie ty masz do tego postawy?? Pol roku starzu na silowni na zdieciu 35 w lapie i udajesz madrego?? Ze niby taki napaleniec ciebie. Pogadamy za pare lat jak do tego czasu troszke pocwiczysz o ile za pol roku sobie niedasz spokoju jak wiekszosc napalencow. Pozdro!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
wiesz skoro zadałeś sobie trochę trudu i przeczytałeś część mojego profilu to poczytaj go sobie do końca, Może na siłowni wielkiego stażu nie mam, ale sportu na wyczynowym poziomie juz troche liznąłem i jak się za coś biorę to za zwyczaj porządnie i do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18015
Widze ze zaczynasz nawet mowic slowami Mariusza Pudzianowskiego he he. Powodzenia. Pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
grzechmek kozaczysz tak a sam masz nogi rozrosniete od rowerku a nie pakerni... :D
sam sobie strzeliles gola
na poprzedniej stronie napsiales ze od takich cwiczen bieganie/rower nogi nie urosna a teraz napsiales ze tacy ludzie "taa, ale oni to na siłowni ćwiczą tylko klatkę i bicepsa, noo czasem jeszce barki. " wiec nogi maja jednak od tego biegania/jezdzenia
troche konsekwencji chlopcze

wez wyluzuj takie jest zycie ze po mimo faktu ze masz fajne nozki ktorymi poki co tylko mozesz przykozaczyc nikt ich nie tylko nie do cenia ale modne jest ich nie cwiczenie :D

jakbys mial takie nogi jeszcze od cwiczen na silce to moze jako tako by moglo wniesc cos do dyskusji a sam jestes najlepszym przykladem ze mozna miec dorbe nogi nie cwiczac ich na silowni :D

ja np. mam chyba slabsze nogi niz Ty ale wazac mniej niz Ty bedac wyzszym niz Ty mam osiagi silowe/wymiarowe lepsze niz Ty i nigdzie Ciebie nie zjechalem ze wygladasz jak trojkat ale nie taki meski tylko damski ze uda i dupa szeroka a w barach malo
myslsiz ze to lepiej wyglada niz duzy tors i ladne wciecie w tali? :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka do 350

Następny temat

Efekty początek

WHEY premium