SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego kulturysci z USA sa więksi ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazz30 - czy moglbys powiedziec od kiedy siedzisz w isl? bo mam pytanie male jesli nie przeszkadza Ci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
no i doaj jeszcze ze od jakis 15 lat zaj**iste krjobrazy sa niszczone przez budowy hut i innych zakladów przemysłowych i zalewane sa olbrzymie połacie widoków niczym z bajki aby pozyskac tania energie z elektrowni wodnych dla tych j**anyc hut i innych trucicieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
a ty dodaj, ze za 20 lat w PL nie bedzie mial kto pracowac na emerytury pozostalych tu staruszkow.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
sami beda pracowac na siebie bo wiek emrytalny podniosa, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zniosa emerytury, bedzie trzeba tyrac do konca zycia, ale skladki na zus nadal beda, a polak glowa w dol i do tyrania jak niewolnik, bo nie potrafia sie zbudnowac i zrobic co trzeba bylo zawsze zrobic z rzadem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
no to zdobadz prace majac 50+, co ja mowie - nawet 40+. mniemam, ze 1986 to rok urodzenia? pogadamy jak bedizesz mial 35, zamiast 25lat na karku

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Kazz30
Wiem co Hekade ma na myśli!!! Człowieka czasem bierze taka kur##ca, że przeklina ten kraj. Owszem to Nasz kraj, ale czy normalnym jest, ze ja mieszkam i pracuję za granicą i jestem lepiej traktowany jako obywatel obcego kraju niż Polak mieszkający we własnej Ojczyźnie? Mam pomoc socjalną, leczenie z ubezpieczenia na b. wysokim poziomie, dodatki, dofinansowania różnego typu, darmowe szkolenia, podnoszenie kwalifikacji, nauka jężyków za free. Absolutnie nie piszę tego aby się chwalić. sam wybrałem taką drogę i nie skarże się ze rodzina daleko. Po prostu widzę różnicę, diametralną różnicę. Polska to kraj złodziejski najdelikatniej powiedziawszy, ale nie wstydzę się, ze jestem Polakiem bo sam sobie narodowości nie wybierałem i jestem z niej dumny


Dokładnie, o to mi chodzi co tu piszesz,
dzis jechalem busem i slyszalem jak za mna goscie prowadzili dialog:

- kur*a ten je*any rzad chce bysmy do konca zycia robili, i nie czekali na emerytury tylko odrazu do grobu szli
-tego tuska to trzeba wyje*ac
- co wyje*ac, zabic go trzeba
- tego prezydenta tez bym wyje*al, skur*ysyny tam siedza, ale jego zady niedlugo sie skoncza,

romowe prowadzili goscie 50+ :P na caly bus chyba dyskusje prowadzili ^^ :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
chudzina
no to zdobadz prace majac 50+, co ja mowie - nawet 40+. mniemam, ze 1986 to rok urodzenia? pogadamy jak bedizesz mial 35, zamiast 25lat na karku


W Polsce szuka się ludzi młodych, z 20 letnim doświadczeniem :)
a prawda jest taka ze jak nie masz pleców to roboty dobrej nigdzie w Polsce (ale nie tylko) nie znajdziesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740




taka mala dygresja do ostatniego offtopa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Ten pan w garniturze już zielony od tego Androlica

Zmieniony przez - 22-400 w dniu 2012-02-18 13:27:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

M1T Legal Gear

WHEY premium