SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego kulturysci z USA sa więksi ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze, babe trzeba krotko joke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Hekade
Panowie wolowina to najdroższe miesą chyba więc kto ma kasa to kupuje :P


Przecież o tym wspomniałem w poprzednim poście :/

Tak czy siak zdaje się (nie mam pewności, rzadko kupuje mięso, nie należy to do moich obowiązków hehe) w moich okolicach cielęcina droższa.
PS. Też nie ubijacie piersi przed smażeniem? Mama za każdym razem mi mówi, że dziwnym :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1743
cielecina drozsza od poledwicy wolowej ? ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
A więc albo się pomyliłem, albo to że mieszkam w zasięgu AK47 z granic Rosyjskich i Ukraińskich wprowadza zasady rodem z filmików jutubowych o Stalingradzie :S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic nie ubijam tak szamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1743
Tomek mowi , ze jezdzil do rosji pare lat temu i nie widzial by ruscy ubijali cycki nigdy , jedynie chcieli maliny , czeresnie i truskawki a no i dolary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Hekade
gdyby moja dziewczyna sie zgadzała na ładowanie czegoś mocniejszego to byłbym w niebie :P Zazdroszcze Tomkowi ^^ :P


Moja jak znalzala kiedys testovisa paraenascie pak, testolica, clomid i pake omy to zaj**ala i chciala wyrzucic. Powiedzialem, zeby tego nie robila to sprzedam a hasj na pol podzielimy , odebralem to z powortem w listopadzie (czyli po roku od zaj**aniu gdzies). Teraz to piedole, nowe zycie nowe zasady, jak bede chcial to bede wbijal i nie mam zamaiaru sie po katach kryc jak do tej pory (a uwiezcie mi ze to bylo zaj**iscie uciezliwe bo jestem juz rok on )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1743
ja swojemu robie sama bo juz nie moze dobrze wcelowac w tylek hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to niech w uda kłuje. tak jak ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Hehe, to ja ze swoja tez mam dobrze, nie ma nic przeciwko. Wykfalifikowana pielegniarka, jak zamieszkamy razem to sama mi bedzie strzaly robic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

M1T Legal Gear

WHEY premium