SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego kulturysci z USA sa więksi ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3922
Kolega kolegi mowil ze amerykanie startuja 1 cykl z gramem tescia
Zrozumcie,ze jeden startuje z glowa,drugi wyskakuje z konskimi dawkami, ja znam w Polsce tez sporo malolatow po 18 lat, co wala ponad grama tescia bez pojecia i dalej w kablu 40... Szukacie dziury w calym. KSIEDZU Ciebie jest szkoda w Polsce, widac ze ogarniety jestes w wielu dziedzinach. Widze sam po sobie, mieszkajac w Polsce walilem 750mg tescia,jadlem govno, wygladalem jak gowno.. teraz lece w usa 750mg tescia i jem tak jak trzeba, i progres taki ze nie ma co sie rozpisywac? Jak to mozliwe ??????? PROSTA I JEDYNA ODPOWIEDZ : w USA ludzi stac na diete, w Polsce niestety nie, wiem z wlasnego doswiadczenia, jest za drogo po prostu, wiec nie poruszajmy w kolko to samo, elo !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dieta dieta, ale jak na pierwszy cykl biora powiedzmy te 600mg enana plus 300 trenu eweek (tak pisal ktos kiedys dla przykladu) to juz inna sprawa. Dodajac suple i jedzenie rosna caly czas. Poza tym tam HTZ jest mocno rozwinieta i chlopy w wieku 30-35 lat dostaja recepte na powiedzmy cypio, deke i anavar, do tego drogie (przynajmniej w Polsce) IA czy GH. Tak samo jak recepta na trawke, oxykodon, pochodne amfetaminy czy leki uspokajajaco-nasenne (juesej to raj dla cpunow, w Polsce zeby dostac silniejszy lek przeciwbolowy trzeba naprawde cierpiec, w juesej oxykodon/hydrokodon/-morfon (wszystko analogi morfiny, jedne slabsze, inne silniejsze) sa przepisywane na "proste" bole) zeby moc to brac legalnie/sprzedawac.

Tak ze dieta dieta, suple swoja droga a inne rzeczy swoja droga. Inne tj. dawki, brak krycia sie z tym (prawie wszyscy biora), jedni mniej drudzy wiecej, takze peptydy oprocz jedynie saa i inne rzeczy.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-02-10 21:07:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
no i prywatni trenerzy po silowniach na zachodzie to standard, to co piszecie + odpowiednie nakierowanie juz na starcie daje duzo, to jak w sw zle nawyki jest gorzej wytrenowac niz nauczyc sie czegos nowego

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3922
Personal Trainers w USA = chlopaczyny co maja w kablu 36cm nie spotkalem jeszcze skoksowanego trenera a troche tych silowni odwiedzilem, ta prace zazwyczaj wykonuja malolaci, co skoncza high school i nie chce im sie w wall-marcie ukladac do polek towar, to na szybko ida i za 500$ wykupuja licencje.. raz widzialem,jakie sa testy przyjecia na trenera, patrzalem jak robili klatke, na 10 kolesi tylko 1 wycisnal 60kg, reszte sztanga na cyce i game over zatem prywatni trenerzy owszem, trenowalem jakis czas z panem, ktory byl pros, tylko koszta takie ze za taka kase to taki Slodkiewicz czy Future Ci beda nawet gotowac, nie tylko trenowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3599
Słuchajcie Mr.Bana bo tam mieszka. Ja też sezonowo tam zajeżdżam co jakiś czas i wiem, że robiąc nawet za małe pieniądze ludzie mogą sobie pozwolić na to, żeby jeść i żeby siłka stała się hobby, na które ludzi stać finansowo.

A gadki w stylu "kumpel kumpla widział cenę benzyny" albo "kolega dziewczyny mojego brata wali 10g na start" to se wsadźcie wiecie gdzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
wiekszosc pisze,ze dlatego kulturysci w USA są wieksi bo zarabiaja wiecej pieniedzy i stac ich na dopracowaną diete,dobre suple i kox.Zgazdzam sie tez z tym ale mysle ze te wszystkie finansowe aspekty tycza sie nas czyli takich dla ktorych kulturystyka to hobby badz sposob na zycie i uprawiaja ją czysto amatorsko.I na tym etapie jest to w jakims sensie kosztowne a co dopiero na poziomie zawodnika ktory startuje i odnosi jakies sukcesy typu Słodkiewicz,Głuchy,Piotrkowicz itd.Oni raczej nie odkladają 2miesiące kasy zeby kupic jakies srodki na cykl.Takie osoby muszą dysponowac pokazną gotówką,zarobkami ze są na takim poziomie wiec tu tez mnie zastanawia dlaczego jednak odstają od czołowki amerykanskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo jedza kanapeczki nie stejki hardkorowe. Inne dawki, i tyle, lepszy team do wspolpracy, w polsce jeszcze zacofanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
zastanawia mnie tez aspekt zdrowotny.Wiem,ze to kwestia indywidualna i jednemu zaszkodzi 10mg mety ed a drugi bedzie jechal 50mg ed i nic mu nie bedzie.Jednak wiadomo,ze koks w jakims stopniu szkodzi,ingeruje w nasze cialo i zdrowie wiec co amerykance sa ze stali czy maja niezniszczalne organy,ze wala 1g testa na start i nic im nie jest? Zawsze mnie tez zastanawialo to jak taki np shawn ray,levrone,vince taylor badz teraz z czolowki cutler i inni bedąc tyle lat na koksie i takich dawkach zyją i wygladaja zdrowo???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kto powiedzial ze nic im nie jest? Przyznaja sie? Jasne ze nie, moga wygladac zdrowo, co u nich w organizmie skrzeczy to inna bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
no np wszyscy wiedzą ze flex mial klopoty z nerkami od koksu,matarazzo tez chyba z nerkami,tom prince tez musial sie wycofac z powodow zdrowotnych ale shawn ray badz levrone wycofali sie raczej nie dlatego ze zj**alo im sie zdrowie.Ronnie juz nie wyglada tak zdrowo jak np cutler.Mysle,ze gdyby mieli jakies wieksze problemy to chyba wybrali zycie zamiast brnąc w to dalej i umrzec wiec wydaje mi sie ze są ,,zdrowi'' . Tylko jak oni to robią?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl

Następny temat

M1T Legal Gear

WHEY premium