SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 18 latków

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4358

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
a co mi tam posmierdze se i w tym temacie chociaz jeszcze 2 lata poczekac powineinnem
wiec tak
staz cos kolo 2 lat
kalta 120-125kg
przysiac 120-130kg
martwy 170-180kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
Yarekbboy: no moze troche ale ciiiiiiiiiii

kileri:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, ćwicze 3 miesiące na sucho waga 80kg, wzrost 180cm.
klata:100kg, przysiad:90kg. Ale to dopiero początek zabawy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Ja na klate dzisija wyszarpalem dokładnie 102,5 kg. Bo gryf akurat waży 22,5. Powiem Wam że jestem bardzo zadowolony bo jest to siła zrobiona na dosyc cieżkim trenigu, Tribulusie i ZMA.
Wysiłek, ciężka praca i wyrzeczenia sie oplacily

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
przytocze pewne słowa bardzo mądrego człowieka

RONNIE COLEMAN: Najistotniejszą rzeczą jest konsekwencja. Wiele ludzi ma zwyczaj opuszczania treningów, ale kluczem do długoterminowego sukcesu jest spełnianie swojego obowiązku dzień po dniu, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, rok po roku, dekada po dekadzie. Bez akceptowania zamienników, ponieważ ich nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
(nie patrzcie na profli bo siedze na loginie brata) wiec mam 18;p hehe cwicze dwa lata.. dwa lata temu wazylem 49kg, mialem 29cm w lapce, cisnalem 36kg na klate.. wiecej wynikow chyba nie trzeba ..same olimpijskie rekordy;d;d teraz po 2 latach waze 78kg, lapka 40cm, na klateczke idzie magiczne 140kg;) jesli chodzi o barki to kiedys jak cwiczylem na duzych ciezarach to robilem 110kg na suwnicy smitha w seriach po 7 razy;) a co do przysiadu to robie 120kg w seriach poi 12 razy ale tylko na smicie;) pozdrawiam wszYtskich skoksowanych (i tych nie tez) osiemnastolatkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
eeeeeeeeeeeee niezle swietne wyniki powiedz cos brałeś jaka dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6243
Witam panowie
Dobrze że powstał taki temat.
Ja nie wiem ile wyciskam na klate bo nigdy nie brałem tak ale serie robie od 70 w górę.
Martwy ciąg nie ćwicze...
I przysiadów też nie ćwicze bo dupa rośnie

The truth is out there.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ja robie przysiad 40kg to nic jest a angarzuje maxymalnie miesnie ud w wąskim rozstawie nóg (bo w szerokim albo srednim mnie tak kolano nap*****la jakby mi ktos igłe wbijał) i rosne nawet jak mialem 2 zatrcia pokarmowe i tydzien regenerki to mi nic nie spadło w udzie a wszedzie indziej tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
może rośnie Ci ale tłuszcz

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytan do rzezby

Następny temat

Do MICHAILA !!! Wazne !!! ;-)

WHEY premium