SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dj_Kowal - do masarni, w pogoni za sylwetką

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
Postaram się pyknąć jakiś filmik, może zrobię jakiś w pt z ciągu, chociaż szału za bardzo nie ma w kg.
Kurva Wisien nie wiem czemu się tak robi:p
Macie tu ode mnie kurczaczka jeszcze, oblizać się możecie

Jutro wolne od siłowni


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Ile tego kuraka jest wydaje sie bardzo dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Widzę że steam odpalony. Możemy kiedyś zagrać?
W csa grasz?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Czero- ale to leszczyk nad leszcze . Dobrze że jako tako wyglądasz na żywo:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
siema
powodzenia życzę
i przestań być przeciętnym studentem tylko tyraj, bo sucho jest

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
W CZ też mogę zagrać.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17277
Sambi dzięki, będę się starać, ale jako student nie jest łatwo bo %% kuszą. Na szczęście mam jeszcze jeden pretekst, żeby chociaż na trochę przerwy zrobic, prawie do połowy czerwca mam leki, przy których %% nie wskazane

Max weź wyślij mi swój nick steam na pw.

Dziś dzień rozpusty po 2 tyg diety jeden dzień odpoczynku i jem co chcę chociaż kilo cycka już kupione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Musisz mieć silną wole i powstrzymać sie od %%% opisz potem co ttam wciągałeś mniej wiecej w taki "czit dej"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening - prosze o rade

Następny temat

HST, pytanie początkującego, prosze o uwage

WHEY premium