SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
ok gainer zbędny , narazie zjem te płatki które mam a potem kupie tamte , kolega mi mowił który pakuje , że obiad to normalnie sie spożywa czyli jakis rosolek , pomidorowa , z ziemniakami i jajkiem smazonym lub mięskiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
to spytaj kolegi czy wie co to odpowiednia,dieta,trening,regeneracja, suplementacja,

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-07-20 16:51:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
Czyli normalny obiad odpada ? Rybke lub pierś na obiad i jakaś zupa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ryz/kasza/makaron + mieso(piers, drobiowa indycza,wołowina udziec poledwica,wieprzowe chude karkówka,schab) ryby(panga,morszczuk,mintaj,makrela wedzona,tuna z puchy) jajka

zupa może byc byle bez maki,smietany,tłuszczy zbednych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
Za***cie mi pomogłeś , ale z tymi warzywami to jakie ja je mam jeść gotowane czy noramlnom marchewe jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
warzywa jedz gotowane najlepiej na parze lub w niewielkiej ilosci wody jednak pozniej po ugotowaniu wode zmiksuj z warzywami wyjdzie papka niekoniecznie smaczna ale odzywcza

a co do samych warzyw jedz brokuly, szpinak, pomidory, ogorki, salate przede wszystkim ma byc duzo i kolorowo zcyli maja byc urozmaicone
unikaj natomiast warzyw straczkowych typu groszek, fasola(dodatkowo zrodlo bialka) a takze burakow(cukier), kapusty(problemy gastryczne), ziemniakow(mozesz je dac jako zamiennik kaszy ale nie powinny stanowic stalego elementu diety)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
Warzywa moze jesc surowe, sa nawet lepsze od gotowanych na parze.

Chlopak jest chudy, po treningu moze spozywac gainera.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
pomidory, ogorki i tego typu warzywa wiadomo na surowo ale chocby brokuly to nie bardzo jesc je surowe

a gosc wazy 45kg takze takie ilosci wegli i innych makroskladnikow bez problemu dostarczy z diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 609 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4439
No, takie to nie, ja brokul nie jem prawie, wiec nie wzialem pod uwage. Chociaz kalafior jem i inacze niz pieczonego w bulce tartej sobie nie wyobrazam :P
A co do tego gainera, ektomorfikom dobrze robi jak sobie wezma po :P

Do sukcesu nie ma windy, trzeba isc po schodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 271
Czyli jednak kupić ok kupie Dzięki bardzo za porade , a mógłby mi ktoś dać linka którego kupic bo som różnie jedynki dwojki nazwy inne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta dla wegetarianina

Następny temat

DIETA DO OCENY-

WHEY premium