SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka Low Carb do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 398
No ok. A możesz mi wytłumaczyć z mojej czystej ciekawości czemu cola zero negatywnie wpływa na przebieg redukcji ? z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
jak wczesniej podnies ww, bo juz praktycznie schodzisz do minimum, a to dopiero poczatek pozniej nie ebdzie z czego scinac kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
Cola zero nie ma żadnego wpływu na redukcje - co nie znaczy, że jest zdrowa. Jednak żyjemy w czasach, gdzie w niemalże każdym jednym produkcie jest chemia i choćbyś chciał - nie unikniesz jej w 100 procentach - cola zero to zamiennik słodkiego - na przebieg redukcji wpływu nie będzie mieć żadnego - ale dużo lepiej jest zjeść co jakiś czas parę kostek czekolady - gorzkiej (100 procent) - jeżeli ciągnie Cie do słodkiego.

A jak już to z Bondem.

Zmieniony przez - Redukcjawagi w dniu 2012-11-19 12:55:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 399
Brrrrrr jak sobie myślę o zamiennikach cukru w postaci syropu glukozowo-fruktozowego czy innych dziwnych wynalazkach chemicznych którymi chcą was faszerować to mi się słabo robi :) Jaki widzisz sens w piciu coca coli zero ?:) Jak już zmieniać nawyki zywieniowe to po całości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 398
tylko ja chcę kończyć z cyklem jakoś 14 grudnia, tak więc są to ostatnie tygodnie mojej redukcji. Jeżeli będzie potrzeba to ruszę znów po nowym roku , ale zadowoli mnie waga 95kg. Najbardziej zadowolony byłbym z 90kg (92 miałem przed kontuzją). Dlatego potrzebuję zbić jeszcze max 10kg ale nie wiem czy nie będzie to zbyt drastyczna zmiana wagi w takim czasie. Przypominam że całośc zacząłem 1 października. Tak na zakończenie dodam że z siłownią mam do czynienia ponad 6 lat i przy 90kg mam rzetelnie wyglądającą sylwetkę ;) żebyście nie pomyśleli że w formie waże 60kg ;D

Co do coli zero pomaga psychicznie ;DD dzięki niej np. nie podjadłem żadnego słodycza ani fast foodu od początku mojej diety :) Trzymam rygor w 100% choć nie wiem co gorsze, bo wiem że jest niezdrowa w takich ilościach i dewastuje układ pokarmowy.

Zmieniony przez - Novy911 w dniu 2012-11-19 13:58:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny.

Następny temat

DIETKA NA MASĘ PO REDUKCJI

WHEY premium