SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietanabol, czyli masa przed wakacjami.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 635
Dawki dobieralem wachadlowo,w zalerznosci od cisnienia atmosferycznego w pokoju.Injekcje robilem w prawy miesien najszerszy grzbietu,na efekty nie trzeba bylo dlugo czekac,podwyrzszone cisnienie,oczopląs,nagle salta w tyl,w taki wlasnie sposob nastepuje rozladowanie skumulowanego Dietanabolu w osoczu.Ostatecznie po miesiacu kuracji na "+" to: plus 2 kg w bicepsach,sila podskoczyla do 200 pompek z klasnieciami i libido reproduktora.
-na "-" to: rumience na policzkach.


Polecam !

gdzie pieniadze sa za las

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 88
Czytając ten temat mysle sobie co robi admin z ludzmi co zaśmiecają forum pisząc oszustwa o jakimś produkcie którego nie ma ? ja bym poblokował dożywotnio ludzi wpędzających w błąd szczegolnie tu w temacie ,nie ma takiego czegoś jak dietanabol, nabijacie ludzi w balona że jest takie coś przez to te forum ma złą opinie, teraz rozumie co miał na myśli autor słów ''Dzięki Internetowi dowiedziałem się ilu idiotów jest na świecie'' ja dzieki sfd dowiedziałem się ile tu jest idiotów ;) , zmieniam forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7347
jak zmienisz bedzie jednego idiote mniej

to duża strata dla sfd, weź to może jeszcze raz przemyśl
a dietanabol to najlepszy środek jaki biłem, fakt ciężko go dostać ale możliwe

Zmieniony przez - TestoBoy w dniu 2010-03-12 13:56:46

"rokjet fuel" in my vains

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
kharim-
przeczytaj uwaznie, moze lepiej Ci przeliteruje DIETA NABOL .... rodzaj zartu w odpowiedzi na wszystkie tematy zakladne przez 15 latkow albo ludzi nigdych nie umiejacych zjesc jak sie powinno bioracych sie za koksu ... jesli nie skapowales tego zartu to zadna strata dla naszego forum.

zdrowia

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1479
o kurva ale bystrzak hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
potzrebuje dietanabol dajcie namiary do ajkiegos dobrego dilera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
hhe nie o takiego dilera mi chodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Przeczytaj post marcelino, dwa przekręcenia scrolla myszki wyżej, a jeśli nadal nie rozumiesz to nie ma dla Ciebie ratunku.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

OBLOK

Następny temat

Dubol_100(B.M Indie)

WHEY premium