SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta studenta do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Jak w temacie. Mało funduszy, dużo chęci.
Wzrost -180 cm
Waga -62 kg
Wiek -19 lat
Cel -parę kg więcej

Nie stosowałem wcześniej żadnych diet. Kilka razy się za nie zabierałem, ale niewiele z tego wychodziło, może tym razem mi się powiedzie ;]. Na siłowni ćwiczę około 2 lat, ponadto gram amatorsko w piłkę nożną.

Narazie chce spróbować jeść lekko ponad poziom swojego zapotrzebowania. Nie wiem jak z tymi kotletami schabowymi. Dane co do btw wziąłem ze strony ilewazy.pl

Proszę o ewentualną poprawę moich wypocin i rady na przyszłość gdzie dołożyć jedzenia.
Warzywek troszkę do tego dorzucę jeszcze :P




Zmieniony przez - alletun w dniu 2012-12-29 21:10:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
dowal do śniadania źródło białka, to samo w przedtreningowym, sam ryż z oliwą to pomyłka. Pieczywa pszennego unikaj, bierz razowe. No i nie jedz tylko ryżu białego, wiesz, są jeszcze różnego rodzaju kasze i makarony. jak masz kłopoty z komponowaniem posiłków to na potreningu.pl jest multum przepisów, to samo w dziale Kuchnia

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
1posilek -slabe zrodlo bialka,jakies bialko w prochu chociaz daj
3posilek 40gr szynki to troche malo
4posilek gdzie jest bialko?
5posilek wyrzuc ten sos ew zrob sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Nie no wiadomo.
Makaronik czy kaszka nie jest mi obca :P
Co do 4 posiłku to naczytałem się na tym forum, że to białko nie jest konieczne w przedtreningowym.
Sosik własny, jak najbardziej, tylko ten wydawał mi się najbardziej zbliżony.
Szyneczki dorzucę troszkę :P
A jajeczko w pierwszym posiłku będzie ok?
I warzywek trochę do większości posiłków.

Zmieniony przez - alletun w dniu 2012-12-29 21:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
może być jajko, może serek wiejski, wtedy na noc dasz twarogu. wiesz, rano możesz zjeść nawet pieczoną karkowinę jak dasz rady;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Zaskoczyłeś mnie tym :D czyli obojętnie co aby białko. Oks ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107


Czyli ma być tak?
+ w miarę możliwości więcej warzyw
+ w miarę możliwości inne źródło białka niż kotlet schabowy
+ w miarę możliwości zamiana ryżu na makaron/kasza/ziemniaki

Omega z rana zaszkodzi + witaminki?

I gdzie później czegoś dołożyć, żeby podbić dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
za duzo wegli masz w tej rozpisce, nie potrzeba Ci ich az tyle,
do posiłku przed treningowego daj bialko tylko tak zeby ta wartosc ktora masz sie zgadzała, wiecej bialka ogolnie Ci juz nie potrzeba,
daj jakies chudsze mieso a dodaj zdrowych złuszczy roslinnych (masz z tego schabu ok.60g tłuszczu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107
Yhymm. Zamienię posiłek 5 z 2, odejmę makaronu o połowę i z posiłku 3 dam połowę mniej chleba.
Do przed treningowego przydałoby się jakieś mięsko.

Co można dać z niedrogich rzeczy, łatwych do przyrządzenia. Może usmażyć podroby jakieś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
moga byc, ale zdrowiej bedzie duszone, pieczone niz smazone, ewentualnie na malej ilosci tł.na teflonie, nie za dligo, jezeli tak robisz to ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA MASE DO OCENY 70kg 21lat Ektomorfik

Następny temat

Bez diety?

WHEY premium