SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukująca dla biegacza

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1471
Witam

Mam problem ze zrzuceniem reszty brzucha i potrzebuję zbilansowanej diety. Jestem dość aktywny, biegam 4 w tyg (łącznie 40-50km) oraz pływam na basenie 1-2 razy w tyg (ok 45min, dystans między 1,5 a 2km). W tamtym roku ukończyłem triathlon na dystansie olimpijskim, w tym roku poprawiłem już życiówkę w półmaratonie.

Pomimo takie aktywności wciaż mam troche "gruszkową" sylwetkę. Nabieranie kg zawsze idzie mi bardzo łatwo. Ważę teraz 82kg, chciałbym zjechać gdzieś do 77-78 (183cm).

Z zapotrzebowania wyszło mi:
Współczynnik BMR 1947.59
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3359.59
Węglowodany 55% 1847.77kcal = 461.94gram
Białko 15%% 503.94kcal = 125.99gram
Tluszcz 30% 1007.88kcal = 111.99gram

Ułożyłem taką dietę, wydaje mi się że ma za mało węgli. Do posiłku 3 i 4 będzie więcej warzyw niż to co wpisałem. Jest możliwość wspomagania suplami (jem witaminy olimpa, mogę dać jeszcze do 100zł miesięcznie). Biegam zwykle między 17:30 a 18:00 (zaczynam).

Proszę o korekty:



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1471
pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1471
???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
jak odżywiałeś się do tej pory? Ile kalorii orientacyjnie dostarczałeś?
Jeśli zależy Ci na redukcji to zwiększył bym w diecie udział kw.tł.Omega 3 dodając świeżą,tłustą rybę(np.pstrąg,łosoś,makrela,śledź,halibut)
Warto też zwiększyć udział wapnia w diecie dodając np.jogurt naturalny,kefir.Dobrym uzupełnieniem są też wysoko zmineralizowane wody(np.muszynianka,piwniczanka,muszyna)

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie związane ze szkołą

Następny temat

ile maxymalnie dam rade schudnać

WHEY premium