SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna po poprawkach ocencie i pomozcie dopracowac

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3719

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

jest

Wiek

22

Waga

79

Wzrost

173

Staż treningowy

1 miesiac

Obwód pasa

talia 84

Obwód klatki piersiowej

98

Obwód uda

60

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

trening silowy 3 dni w tyg areoby i basen w te same dni

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

bez zastrzezen

Preferowane formy aktywności fizycznej

silownia besen

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

nie

Wrażliwość na stymulanty

nie

Możliwosci finansowe

srednie

Cel/problem/opis

Redukcja tkanki tluszczowej z 79 na min 70
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1101
..




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1101
..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1101
MOje zapytanie umieszczone nad zdjeciami pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no jest całkiem w porządku, jeśli chcesz możesz delikatnie jeszcze zredukować żeby potem mieć przynajmniej większy luz do budowy mięśni A jak nie to teraz masuj i jak bedzie ciepło to zredukujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1101
IneTheEnd
Wysłana - 27 lutego 2012 15:28

Nie no jest całkiem w porządku, jeśli chcesz możesz delikatnie jeszcze zredukować żeby potem mieć przynajmniej większy luz do budowy mięśni A jak nie to teraz masuj i jak bedzie ciepło to zredukujesz

no wolal bym juz zredukowac jeszcze bo mowie ze brzuszek mnie denerwuje a nie chce miec po tem przy robieniu masy jeszcze wiekszego zn im problemu tak wiec prrzez miesiac jeszcze poredukuje moze jakis spalacz zarzucic mozecie cos polecic???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
no jeżeli masz nadmiar kcal i tłuszczy to usuń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1101
no dzisiaj skleilem cos takiego przypominam zapotrzebowanie moje to 2600 kcal do tej pory jechalem na diecie 2400 i nie byla to sama dieta podjadalem slodycze i w weekend lody mam problem z laknieniem z tad pomysl na jakis spalacz ocen ta diete co teraz skleilem i ewentualnie odejmij jakos umiejetnie 100 kcal moze uciac z tluszczy???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Dieta jest ok, a usuń sobie np. połowę orzechów z rana + i połowe tego masła orzechowego;) Zamiast kurczaka w 2 posiłku możesz dać polędwice z kurczaka/indyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1101
peepeek
Wysłana - 27 lutego 2012 17:13

Dieta jest ok, a usuń sobie np. połowę orzechów z rana + i połowe tego masła orzechowego;) Zamiast kurczaka w 2 posiłku możesz dać polędwice z kurczaka/indyka.

no dizeki wielkie usunolem te orzeszki i wychodzi mi 2210kcal no moge dac poledwice ale cyz to cos zmieni??? op tyle ze poledwice mogep odac z chlebem lub cos tak naprzyklad moze usunac ten ryz rano i rozlozyc go na przed i po treningu a rano zjesc salatka z tym iesem z kurczaka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1101
okey diete troche przerobilem mam tyle kcal ile chcialem pojade tak jeszcze 2 - 3 tyg a pozniej zaczne masowac tak wiec kolejne pytanie jesli bede chcial przerobic ta diete co mam i trening na mase musze cos szczegolnego zmieniac z tegbo co wiem fbw jest dobry na redukcje jak i na mase rownierz z tym ze co by sie tu zmienilo mniejsza ilosc powtorzen?? dluzsze odpoczynki ?? ta sama ilosc serii?? ogolnie bedzie mi zalezalo na przyroscie suchej masy miesniowej jak i rownierz przyrost sily co za tym idzie mam nadzieje?? Co do diety to rownierz jest okey tylko za malo kcal mozna jakies konkretne linki od was lub cos??? z gory dizeki pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup Supli // Do ewentualnej poprawy

Następny temat

stojąca waga.

WHEY premium