SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ani białko jaja nie stanowi dobrego źródła białka, ani żółtko (osobno). Dopiero po połączeniu tych dwóch rzeczy (czyli jedząc je razem) możemy mówić o dobrym źródle białka. Żółtko dałem do tłuszczy ponieważ zawiera tłuszcze, jem jajka dlatego że zawierają tłuszcze, gdyby ich nei zawierały zapewne zamiast tego zjadłbym sobie pierś, bo jest smaczniejsza, a tłuszcze uzupełniłbym w inny sposób

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-09-14 14:04:13

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2371
Właśnie mi się przypomniało, że miałem zapytać jak wam się wydaje jaki mam typ budowy. Pytam z ciekawości. ;P Wydaje mi się, że jestem endo. Jak sądzicie? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2371
Mam kilka pytań:
1. Czy mogę na masie robić sobie raz na tydzień cheat day? Nie polega to u mnie na tym, że jem 20 batonów i 5 ciast tylko nic nie warze, odpoczywam od liczenia wszystkiego itp.
2. Czy jak mam teraz ustalone makro na 84g tłuszczy i około 150g węgli to mogę sobie je trochę zamienić, ale żeby było podobnie w kaloriach? Trochę trudno utrzymać mi 150g węgli, jak po śniadaniu mam już około 100g.
Narazie tylko te pytania mnie nurtują jak coś to będę jeszcze pisał.
Z góry dzięki za odpowiedź. ;)

Zmieniony przez - 2fat w dniu 2013-09-26 16:13:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5961
1. Jasne! Ja na masie mam codziennie cheat day.
2. Jeżeli jesteś na diecie low carb to nie możesz, chcesz sobie dodać węgli kosztem tłuszczy? Nie wiem czy jest sens.
@Ozzy, jak nie lubisz jajek to jedz orzechy i za każde jajko walnij sobie odpowiednią ilość cycków z kurczaka ;). Jajko to doskonałe źródło białka wysoko przyswajalnego(głównie żółtko), to, że zawiera tłuszcze nie znaczy, że powinno być sklasyfikowane jako ich źródło.

@2fat, nie jesteś endo, masz za chude nogi i ręce, po prostu jak ktoś się nie rusza to staje się gruby, niezależnie od typu sylwetki. Ja jestem endo, mam w przedramieniu tyle co ty w łydce przed redukcją ;).

Zmieniony przez - purge w dniu 2013-09-26 17:42:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2371
Dzięki za odpowiedź, co do węgli to nie jestem na low carb tylko wyliczyłem sobie na początek masy 162g białka, 84g tłuszczy i 147g węgli i miałem stopniowo zwiększać węgle, ale jest mi trudno utrzymać je na tak niskim poziomie. Dlatego chciałem zamienić trochę węgli na rzecz tłuszczy. Wydaje mi się, że dobrze to opisałem i nic nie pomieszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5961
Czyli zaczynasz od ~2000kcal, a jakie masz zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
On przechodzi z redukcji na masę więc po co Ci jego zapotrzebowanie? Niech zwiększa 50-70kcal co tydzień węglami i będzie ok

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5961
Ja rozumiem, ale to taka stabilizacja jak sk***ysyn ma być? Że zaczynasz od bilansu kcal z redukcji i 50kcal na tydzień dodajesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
No tak, a jak Ty chciałeś przechodzić z redukcji na masę? oO

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5961
Ja też stabilizuję, ale co tydzień dodaję 100-300 kcal. Bo te 50kcal z węgli to jest jakieś pół kromki chleba więcej, co nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak oceniacie ten plan na lapy dla 15miesiecy stazu

Następny temat

rower

WHEY premium