SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna,zastój.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1776

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja

Waga

108

Wzrost

193

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Niska

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Fbw 3 razy w tyg

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Bdb

Stosowana lub planowana suplementacja

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 409
Tak zmienie bo ponoć za mało tłuszczy,zobaczę czy efekty będą po 2 tyg,czy coś ruszyło,bo z tego co czytałem przy 800 kcal deficytu powinno ok te ok kg fatu lecieć tyg,a to bzdura.Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Arkadiusz37
przy 800 kcal deficytu powinno ok te ok kg fatu lecieć tyg,a to bzdura.Dzieki.

to wszystko jest teoria, ale w praktyce wszystko zupełnie inaczej wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 409
No własnie widzę,już męczy mnie ta redukcja jak człowiek głodzi się prawie a efekty znikome.A może jakiś spalacz ma sen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie masz się głodzić tylko mieć na tyle mały deficyt żeby przynosił efekty, ale żebyś nie myślał tylko o jedzeniu
spalacz na razie bez sensu, dorzuciz przy ok. 20% bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 409
Ok dzięki,ja ustawiłem tak że B:200g Przy 108kg T;Ok 70g i W:220g trochę obciełem,czy taki podział może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 409
Kalkulator bmr na stronie po treningu,wyliczył mi zapotrzebowanie przy wzroście 193 108kg 2713 moje zero żeby chudnac deficyt ok 300 kcal na 2400 kcal a inny kalkulator podaje 3100 moje zero to już nie wiem który jest poprawny ja też wyliczyłem wzorem 108kg ×24 ×aktywność 1,2 lekka bo fbw nie wliczam treningów i też moje zero wynosi ponad 3100 kcal.
Czy ten wzór jest poprawny waga razy 24.×współczynnik aktywności.
Bo widzę że z tygodnia na tydzień będę w czarnej D.. i miał ciągle zastój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
czemu wracamy znów do początku jak wszystko już zostało napisane?
liczysz wg wzoru który był już podawany, dlaczego treningu fbw nie wliczasz do aktywności to nie mogę pojąć
dajmy na to na oko powinieneś jechać na ok 2800kcal więc przyjąc powinieneś 100g tłuszczu (już mniejsza o 8g), 200g białka i 275g węgli, po co to wszystko komplikować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 409
No tak ale kalkulator podaje mi 2700 moje zero minus te 300 kcal deficytu daje 2400 bo przy 2800 to mam nadwyżkę,przepraszam Cię i dzieki za pomoc bo ciężko żeby ktoś pomógł doradzil poczatkujacym.I będę tył jak mam 2700 moje zero,zmienię jak mówisz sprawdzę po 2 tyg efekty,bo dodam że trochę mnie ssie na tych 2300 kcal.Nie wliczam fbw bo oglądałem filmiki że mimo że praca lekka mały wysiłek fizyczny to fbw się nie wlicza treningów chociaż mimo że ćwiczę na dużych dość ciezarach nie wielkich bo ta redukcja mi nie pozwala raz mam siły setką na klatę innym ledwo 80.Czytałem że na zeze albo małym deficycie można robić rekompozycje bo domyślam się że przy 800 kcal deficytu nie zrobie a nie chce tylko schudnąć ale poprawić sylwetke,dzięki za pomoc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie zawracaj sobie głowy rekompozycją, teraz porządna redukcja
poczytaj te artykuły
https://www.sfd.pl/temat314751 - Dla początkujących (dieta)
https://www.sfd.pl/temat373792 - 10 wskazówek żywieniowych
https://www.sfd.pl/temat367367 - Podstawy układania diety
https://www.sfd.pl/temat821284 - Podstawy układania diety cz.2
https://www.sfd.pl/temat523670 - Podstawy układania diety (nakierowywanie), start strona 2

kontroluj wagę i mierz obwody, bo to one głównie są wyznacznikiem progresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 409
Od poniedziałku zacznę od 2800kcal
B;200g 29% T;100g 32% W:270 g 38%
2800 kcal, tu mam pytanie po jakim czasie mam obcinac kalorykę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW i dieta

Następny temat

Dieta na mase 3600kcal

WHEY premium