SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta problem z umieszczeniem tłuszczy

temat działu:

Dietetyka sportowa

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1631
Witam serdecznie


Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-06-02 17:05:50

Drygi16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1631
Witam serdecznie próbowałem poradzic sobie z moim problemem na wlasna reke ale mi się nie udalo wiec prosilbym o porade. Mianowicie od stycznia mam problemu z brzuchem nie wiem dokladnie czy sa to jelita czy żołądek czy jeszcze cos innego. Problem wyglada tak ze po wszystkim co zjem mam w brzuchu straszne jakies odgłosy wzdęcia nie wiem jak to nazwac. Po prostu objawy tak jak przy biegunce te wiercenia w brzuchu itd. Ponagla tez mnie strasznie do toalety kiedys tego nie miałem wytrzymywałem spokojnie teraz już tak nie jest. Na początku po każdym posiłku musialem leciec obecnie wychodzi 3 razy na dzien mniej wiecej. Wszystko na początku wzielo się z ogromnych ilości bialka jakie pochłaniałem by zyskac mase. Może i było by to dobre rozwiązanie gdybym nie trenowal równocześnie pilki. Nastepnie nie chciałem tracic czasu na leczenie wiec dalej jadlem duzo dodałem jednak troche wiecej warzyw. Nie wiem czy to również moglo mieć wpływ ale przez około 3 miesiace bez przerwy bralem gainera gdyz nie byłem w stanie pokryc mojego zapotrzebowania. Przy dwóch treningach dziennie ciezko jest jesc same zdrowe rzeczy nie mówiąc już o gotowaniu na bierzaco. Dlatego używałem gainera.. Jestem obecnie w trakcie leczenia i mam tygodniowa przerwe w treningach na siłowni. Czekam także na badanie u gastrologa. Chciałbym prosić was o opinie co do moich posiłków czego brakuje by były bardziej zdrowe i służyły mi do budowanie miesni a nie do problemow z żołądkiem. Przedstawiam przykładowy tygodniowy podzial

Tak wyglada mniej wiecej 5 dni moich posiłków tydzień w tydzień prawie nic się nie zmienia. Nie wiem czy to dobrze ale starałem się jesc tak bardziej pod kluturystyke czyli same piersi z kurczaka lub indyka do tego ryze i warzywa lub surowka z warzyw i wszystko polane oliwa. Rodzice mowia mi ze takie jedzenie jest zbyt suche i nieurozmaicone . Gdy robie piers z kurczaka lub indyka to wyglada to zazwyczaj tak ze go gotuje w wodzie bez soli bez niczego wrzucam do wrzatku, ryz lub makaron tak samo do wody bez soli czy innych przypraw warzywa tak samo. Pozniej jak się kurczak ugotuje z ryzem i warzywami wrzucam wszystko na talerz i polewam oliwa z oliwek jedzenie jest suche ale jeżeli to jest dobrze to mi nie przeszkadza wazny jest efekt jednak czy nie przesadzilem z monotonia posiłków i ciągłym tym samy sposobem przygotowania.( brak potraw smazonych lub pieczonych od czasu do czasu podusze troche miesko). Problem tez jest tego typu ze czytam ze w około treningowych warzyw sie nie daje to jak mam 2 treningi to około treningowych posiłków mam 4 wiec prawie wszystkie z dnia. Do tego dochodzi tluszczu tez nie wiele a ja na masie mam 146 g np. w ostatnim tygodniu a czytam ze do sniadania nie w około treningowych nie to ja nie wiem gdzie to wcisnąć. Robilem tak ze z każdym tygodniem zacząłem dodawac 200 kalorii do posiłku rozkładając po rowno na BTW w moim przypadku B-15% T-29% W-56%. Przy 4548 kcal wychodzilo 170 bialko 146 tluszcz 636 wegli. Czasami bywalo tak ze musialem się opychac na wieczor żeby zaspokoic zapotrzebowanie. Może gdybym miał pieniadze to zleciłbym jakiejs firmie ułożenie diety robiłbym co tydzień zakupu i było by okej jednak nie stac mnie na takie bajery. Korzystałem z czegos takiego przez 3 miesiace i efekty były słabe a portfel chudszy o 2400 zl czyli 800 zl na miesiąc wychodzilo. Dla mnie to jest za duzo ja mam limit na granicy 250-400 zl przy obecnych cenach w sklepach na mieso i ryze tego typu rzeczy jeszcze starcza gorzej jest z warzywami. Nie wiem jak ten problem rozwiązać.
Pozdrawiam jeżeli jest to zbyt skomplikowany problem proszę o porade gdzie można uzyskac odpowiedz na pytania.
Pozdrawiam Drygi16


Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-06-02 17:18:07

Drygi16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1631














Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-06-02 17:20:20

Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-06-02 17:21:03

Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-06-02 17:21:40

Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-06-02 17:22:09

Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-06-02 17:22:53

Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-06-02 17:23:13

Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-06-02 17:23:34

Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-06-02 17:23:54

Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-06-02 17:24:32

Zmieniony przez - Drygi16 w dniu 2011-06-02 17:25:00

Drygi16

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na MASE i ODŻYWKI

Następny temat

dieta na mase..

WHEY premium