SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta poprawiona(masowa) :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Czyli dieta może być ?Czy jeszcze jakieś zastrzeżenia?

Rozwijanie ciała sprawia,że umysł sięga dalej.Siła i pewność siebie,a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomaga ci stworzyć nowe,lepsze życie.

Kulturysta - freak.Dlaczego?Nigy nie wiadomo do czego jest zdolny na siłowni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
dodaj do posilku o 8:50 tluszcze i spokojnie przezyjesz do 13, katabolizm Cię nie zje, a gainera/bulka zostaw potreningowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Ten wszechobecny katabolizm to trochę rozdmuchana sprawrawa patrząc choćby na ostatnie diety IF ale oczywiście j/w

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Czyli może być to łyżka oliwyb z oliwek?Coś jeszcze?

Rozwijanie ciała sprawia,że umysł sięga dalej.Siła i pewność siebie,a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomaga ci stworzyć nowe,lepsze życie.

Kulturysta - freak.Dlaczego?Nigy nie wiadomo do czego jest zdolny na siłowni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Pracuję fizycznie więc dodatkowo gainerem się wzmocnie pomiędzy drugim i trzecim posiłkiem,ponieważ jest dość spora przerwa.Wiem że nie mozna traktować to jako posiłku,ale chyba się inaczej nie da.Dzięki gainerowi w miare głod zaspokoje(oszukam)na chwilę.A tak pozatym dieta może już być?

Rozwijanie ciała sprawia,że umysł sięga dalej.Siła i pewność siebie,a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomaga ci stworzyć nowe,lepsze życie.

Kulturysta - freak.Dlaczego?Nigy nie wiadomo do czego jest zdolny na siłowni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
poza tym moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Do pierwszego posiłku dodałem jeszcze jedno jajko,do drugiego i czwartego kromkę razowego chleba...przez co B 230,55(na kg masy ciała obrałem 2g)T 94,17(na kg masy ciała obrałem 1g)W 470,08(na kg masy ciała obrałem 6,1g)(tu uzupełnię brakujące ww odżywkami) i kcal 3781,6(tu powinno być moje dzienne zapotrzebowanie 3868,5 kcal)(brakujące kcal uzupełnie odżywkami)...Może być teraz moja dieta taka...ulepszaona :)

Rozwijanie ciała sprawia,że umysł sięga dalej.Siła i pewność siebie,a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomaga ci stworzyć nowe,lepsze życie.

Kulturysta - freak.Dlaczego?Nigy nie wiadomo do czego jest zdolny na siłowni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Do pierwszego posiłku dodałem jeszcze jedno jajko,do drugiego i czwartego kromkę razowego chleba...przez co B 230,55(na kg masy ciała obrałem 2g)T 94,17(na kg masy ciała obrałem 1g)W 470,08(na kg masy ciała obrałem 6,1g)(tu uzupełnię brakujące ww odżywkami) i kcal 3781,6(tu powinno być moje dzienne zapotrzebowanie 3868,5 kcal)(brakujące kcal uzupełnie odżywkami)...Może być teraz moja dieta taka...ulepszaona :):)

Rozwijanie ciała sprawia,że umysł sięga dalej.Siła i pewność siebie,a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomaga ci stworzyć nowe,lepsze życie.

Kulturysta - freak.Dlaczego?Nigy nie wiadomo do czego jest zdolny na siłowni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 297
Do pierwszego posiłku dodałem jeszcze jedno jajko,do drugiego i czwartego kromkę razowego chleba...przez co B 230,55(na kg masy ciała obrałem 2g)T 94,17(na kg masy ciała obrałem 1g)W 470,08(na kg masy ciała obrałem 6,1g)(tu uzupełnię brakujące ww odżywkami) i kcal 3781,6(tu powinno być moje dzienne zapotrzebowanie 3868,5 kcal)(brakujące kcal uzupełnie odżywkami)...Może być teraz moja dieta taka...ulepszaona :):)ostatnie pytanie w tym temacie

Rozwijanie ciała sprawia,że umysł sięga dalej.Siła i pewność siebie,a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomaga ci stworzyć nowe,lepsze życie.

Kulturysta - freak.Dlaczego?Nigy nie wiadomo do czego jest zdolny na siłowni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2017
W takim wypadku może dieta jem/ nie jem. Wiem o co w tej diecie chodzi, natomiast nie testowałem na sobie. W dziale OLIMP - u jest temat gości, który to testuje. Testował też prawdopodobnie - o ile mnie pamięć nie myli - wodyn.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rEDUKCJA

Następny temat

dieta dla 15 latka

WHEY premium