SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta odchudzająca

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 474
Witam!
Panowie proszę o pomoc w ułożeniu diety. Obliczyłem swoje zapotrzebowanie na kalorie które wynosi: 3328. Chciałbym schudnąć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
podaj wymiary!! staż na siłowni!! wiek,wage!! cel,założenia
wtedy bedziemy cos dumac

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-07-25 22:17:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 474
Wiek : 18
Wzrost: 175
Waga: 84
staż na siłowni: brak
Chciałbym schudnąć i lepiej ukształtować swoją sylwetkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
zapotrzebowanie masz obliczone to teraz nalezy,dokonac rozkładu na BTW i ułozyc diete i rozbic na 4-6posiłków,nalezy jesc 4-6posiłkow dziennie co 2,5-3,5godz.
z diety nalęzy wykluczyc całkiem:słodycze,fast-foody,cukier,tłuste miesa kiełbasy,piałe pieczywo,zwykłyt makaron,napoje gazowane,masło itp

należy skupic na na bosilkach bogatych w BTW a także jesc dużo warzyw

jak to za trudne to na poczatek dostosuj sie do 10wskazowek żywieniowych

https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html

zacznij robic aeroby 3xtydz po ok.40min do tego 10wskazowek lub dieta i fat poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 474
Witka!
A mogę do tych aerobów wykorzystać taki sprzęt? : http://www.allegro.pl/item413948351_orbitrek_stepper_2_w_1_dla_wymagajacych.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
tak mozesz, ale IMO lepsze bieganie, taki stepper to troche strata pieniedzy. Zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Saturas

ten sprzet to strata kasy proponuje bieg najlepeij pali tłuszcz 3xtydz po 30-60min zwiekszajc stopniowo czas bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 474
Witam !
Mam jeszcze kilka wątpliwości :
Co jest lepsze aeroby czy HIIT ? Jak mogły by wyglądać oba treningi na takim stacjonarnym rowerku (nie kupiłem go dostałem go za free) ?
I jeszcze mam pytanie co do Coca Coli czy ma ona duży wpływ na powstawanie tkanki tłuszczowej ? Bo ja codziennie kupuję sobie 2l. Bo wiadomo z posiłkami smakuje lepiej Jest jakiś sprawdzony sposób żeby się odzwyczaić ? I ostanie pytanie : Czy oba treningi pomogą "zwalczyć" wystający brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aeroby i HIIT to dwie różne sprawy - nie stosuje się ich wymiennie. Kluczową sprawą jest wypalenie glikogenu (do którego przyczynia się trening siłowy i HIIT), bo dalej organizm czerpie z tłuszczy zapasowych. Najlepsze rozwiązanie to siłownia + aeroby, ew. AlfaCardio - te jednak wymagają dobrego przygotowania wytrzymałościowego i kondycyjnego. W innym wypadku pozostają Ci długotrwałe biegi/zmagania na rowerze.

Co do Coli pij Zero lub Pepsi max, zwykła Cola ma za dużo cukru, żebyś pił ją na redukcji. A jeśli chodzi o brzuch to kluczowa będzie dieta ;)

Zmieniony przez - Kleks. w dniu 2008-09-01 19:49:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 474
Chyba zdecyduję się jednak na HIIT. Jako że będzie już wkrótce zimno to chyba będę robił coś takiego na rowerze :
1 min sprint 30 s "trucht" i to będzie mój jeden interwał będę wykonywał takich z 6-7 3x w tygodniu. A mogę do tego jeszcze dorzucić pompki i brzuszki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Skoro to ma być twój pierwszy trening HIT to wątpie żebyś od razu wyrobił na takich interwałach. 1 min sprintu? zacznij np od 15 sek sprintu i 45 sek truchtu. Z czasem zwiększaj interwały i dąż do celu sobie wyznaczonego.
Brzuszki , pąpki nie powinny w niczym przyszkadzać. pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Kim ja jestem?? (ekto,mezo,endo formik )

WHEY premium