SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta nie daje rady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
Witam, na początku zaznaczę że możecie przeczytać iż na tym forum jest od dłuższego czasu artykułów też nie lada przeczytałem. Także licze na jakieś zrozumienie nie moge sobie poradzić z dietą.

Chodzi o to że jak już wpadne co by można było jeść nie idzie mi tego dopasować w odpowiednich ilościach nie mam tego czucia co wy że już piszecie 100g mleka itd. Pozatym jestem już swego rodzaju ewenementem ponieważ mam 19lat a nie mogę już pić mleka i raczej innych związanych z mlekiem rzeczy.

Dlatego tu pytanie jakie ja śniadanie teraz moge mieć płatki owsiane dotychczas było jedynym co mi do głowy przyszło ale z czym ja to zjem jak z mlekiem nie mogę? jest jakieś specjalne mleko które mógłbym spożywać nie mam pojęcią.

Nie wiem co do szkoły brać nie chce biegać z kurakiem odrazu mówie no chyba że trzeba to o 13.05 mam długą przerwe to sobie zjem gdzieś w zaciszu na stołówce.

Drugi obiad właściwy też kurak ? :> co jeść po treningu a co na kolacje nie daje rady już raz układałem i nic mi nie wyszło a siedze nad tym 3 miesiące! śmieszne prawda. Pomożecię mi troche.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 357 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 444
mleko sojowe mlotku ci niezaszkodzi jak jestes uczulony! masz 19 lat i tego nie wiesz ,a pozatym mozesz jesc platki zwodaalbo z sokiem (WIEM ZE NIEDOBRE ,ALE TU CHODZI O WARTOSCI ODZYWCZE) ja juz od dawna nie jem dla smaku ,tylko dla wartosci odzywczych....

Wielkiego mistrza poznaje się po tym jak podnosi sie po porażce ,a nie po tym jak wygrywa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
no widzisz nie wiedziałem o tym a z wodą to mnie zemdli raczej :> hm a ile mleko sojowe kosztuje ja nigdy się z nim nie spotkałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8381
Jesli rzeczywiscie wertowales strony forum to powinines znalezc conajmniej pare-nascie takich postow.
W szkole jesli Ci nie pasuje kurczak to szamaj kanapki : chleb razowy salata i np szyneczka z kurczaka.
Wiesz rozumiem Cie sam mialem watpliwosci co jesc w szkole, ale doszedlem ze mam w du,pie jedzenie kanapek. IMO kurczak lepszy. A to ze jesz kurczaka an przerwie to nic strasznego. Gorzej maja Ci ktorzy patrza sie a takeigo kurczaka nei maja
Mowie Ci jeszcze bedziesz rekoma odpychal znajomkow przed "daj kawalek"
A jeszcze jedno nikt nie mowil ze dieta jest przyjemna a niestety powtarzajace sie posilki sa monotonne na dluzsza mete....ale po cos mamy fantazje

Mogliśmy być najwięksi ze wszystkich!

A teraz każdy z nas wpie***la BCAA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja mleka nie pije a jem platki owsiane razem z serem bialym i nie beltam do szkoly biore kasze, jajka, kuraka itd i mam w dupie ze ludzie sie na to dziwnie patrza w pracy to samo. a jem praktycznie to samo juz w cholere czasu i mi nie zbrzydlo wiec wniosek jest jeden...

pipa jestes

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
dobra ok a jak wy tego kuraka przyżądzacie smażycie na kotlety czy jak:> a płatki owsiane z sokiem to troche makabra jak ja bym to ugotował 5 minut na wodzie a potem dolał soku do garnka i gotował bleee.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
mozna smazyc calego, mozna pokroic w kostke i smazyc (chodz smazenia nie polecam, wolne rodniki wytwarzaja sie). mozna gotowac na parze, mozna wrzucic do gara z wrzatkiem itd. ja preferuje na parze. a platki owsiane to prosty sposob, gotujesz wode, wlewasz do talerza i wrzucasz platki owsiane, potem jak woda troche ostygnie (a jak Ci sie nie chce czekac to dajesz troche mineralnej zeby szybciej ostygla) dodajesz ser bialy i oliwe z oliwek. Moje sniadanie praktycznie od 2 lat tak samo wyglada

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
witam, troche znowu poczytałem ;P i zaczne zaraz sobie liczyć. Chciałbym tu troche pytań pozadawać czy na przykład mogę tak na czuja sobie liczyć to i owo czyli nie tak dokładnie wagą ? Czy strace na tym dużo ? Mam pseudo wage i jakoś minimalny błąd będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
minialny blad nie zaszkodzio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
ok to teraz inne pytanie płatki owsiane w wysokości 170g plus mleko zapewne jeszcze się okaże muszę teraz tydzień testować czy już go nie przyswajam. plus 1 jajko da dużą ilość węglowodanów na śniadanie czy to za mało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
mozesz na polski mi to przetlumaczyc ?

Zmieniony przez - everr w dniu 2007-01-02 10:48:51

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OBLICZANI TLUSZCZU

Następny temat

problem z klatą.Pomóżcie

WHEY premium