SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na utrzymanie wagi do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 544
Witam, mam obecnie 69 kg przy 182 cm wzrostu i chciałbym tą wagę utrzymać. moje zapotrzebowanie kaloryczne to ok 2500 kcal.

Mój jadłospis:

Śniadanie: mleko 2% (250ml)+ płatki owsiane nestle fitnes (ok.30-35 g)+ kanapka z 2 kromek chleba razowego z chudą szynką z indyka i sałatą (z mają ilością masła)

Drugie śniadanie: Kanapka z 2 kromek chleba razowego najczęściej z żółtym serem + jabłko

Obiad: Zazwyczaj ok. 250 g ziemniaków do tego, 200-250 gram piersi z kurczaka z piekarnika, bez żadnego tłuszczu i surówka (np. z selera)

Podwieczorek: Garść mojej mieszanki słonecznika, pestek dyni, orzechów włoskich i żurawiny + wafel ryżowy sonko

Kolacja : Bułka graham z chudą szynką, jogurt light (jogobella), jabłko, czasami galat z kurczakiem i zawsze jakieś warzywo ogórek, pomidor.


Czy taka dietka jest w miare dobra?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Dieta zdecydowanie niepoprawna.
Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad dietetycznych opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków.

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Po pierwsze - nie ma ankiety.
Po drugie - nie wiemy czy w ogóle, i jaki trening stosujesz.

Hard work & dedication

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z brzuchem- masa

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium