SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję do oceny!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3553

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66
też byłabym bardziej za tym, żeby jeść normalnie raz na dwa tygodnie i raczej jednak piątki, bo to takie imprezowe klimaty, haha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 328
No to już jest Twój wybór ^^
Dobrze, że poruszyłaś temat imprez bo stanowczo odradzam alko, na pewno wódkę bo piwo jak piwo, nikomu jeszcze nie zaszkodziło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66
zrobię w takim razie raz na 10 dni, żeby było w połowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
No tu bym dyskutował. Piwo jest na bazie węgli/kcal, co nie sprzyja przy odchudzaniu. Ja całkowicie odstawiłem piwo narazie, czasem wódka ( 1-2 na miesiąc)/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Kakaowy
Mógłbyś wkleić swoje zdjęcie ( bez twarzy) bo widze, że masz 190cm wzrostu i ważysz 81kg, chciałbym zobaczyć, jak to wygląda, ja mam 193cm i waże 90kg, a chciałbyb do 80-83 zejść.

Mam dylemat, że nie wiem czy nie będe jak patyk wyglądał.

Zmieniony przez - Imp w dniu 2013-06-30 17:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 328
Spoczko ale musiałbym to zrobić kamerką internetową i jakość zapewne kiepska, pasuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Postaraj się jak najlepiej, i z góry dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66
ja to piwa nie lubię, więc odpada tak czy siak. Jedynie wódka, ale to będę się starała rzadziej. O, to i ja sobie popatrzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 328
Tylko ja mam powrót do treningów bo od 3 miesięcy teraz :D a powiedz jak chcesz mnie zobaczyć, na napince czy bez ? przód, tył ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
przód, bez napinki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia MASA

Następny temat

Jakie warzywa jeść??

WHEY premium