SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na przyrost masy i problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
Witam.
Przede wszystkim mam 18 lat, 194 cm i 65 kg. Chciałbym przybrać na wadze chociaż te 10 kg, a marzeniem jest 15 ;)
Byłoby super gdyby udało się to zrobić przez pół roku(do czerwca/lipca).

Ułożyłem sobie dietę z nadwyżką kaloryczną, ale niestety jest jeden problem.
Wcześniej moje posiłki były mało zróżnicowane. Kiedy zacząłem jeść rzeczy z mojej listy np. mleko i ryby okazało się że kompletnie nie mogę ich przełknąć. Po mleku mam odruch wymiotny a smażony filet ryby nie jest dla mnie smaczny.
Czym mogę to zastąpić? I czy da się przytyć w pół roku 10kg? Na tej rzeźbie mi juz tak nie zależy, byle by nie być tak chudym jak teraz ;x

Dodam, że w międzyczasie będę robił trening na masę w domu(niestety tylko 1 hantla do dyspozycji).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
Niestety na razie nie mam szans na siłownie. Z jedną nie wypaliło, a w drugiej karnet kosztuje 160 zł, co jest dla mnie za dużo bo nie mam aż tyle oszczędności żeby pozwolić sobie na karnety przez pół roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
jak Ci nie smakuje mleko to go nie pij, nie jest Ci ono do niczego potrzebne. Smażona ryba to też nie koniecznie mocny punkt w jadłospisie, który zaplanowałeś, jak i rodzi się pytania jaka konkretnie ryba Ci nie pasuje? Jednym hantlem za wiele nie nawojujesz, przy redukcji jeszcze owszem, można zrobić sporo o ile jest regulowany i ma sensowną masę, jednak przy budowaniu mięsa - spore wyzwanie. A czy Ci się uda przytyć nikt Ci nie powie, jednak sądząc po wzroście i masie ciała nawet w sam tłuszcz może być ciężko.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
Mam hantlę z odważnikami do max 10kg. Ryby ogólnie wszystkie mi nie smakują we wszystkich postaciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
no to z 10kg to nawet moja żona nie potrenuje.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
No to lipa, czyli nie mam szans na przytycie? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
patrząc realnie szanse są niewielkie przy takim treningu, o diecie ciężko mówić bo jej nie podałeś.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
A czy sama dieta da jakieś efekty? W koncu będe jadł wiecej niż zwykle więc gdzieś to musi "pójść"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 472 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3143
żeby przytyć musisz jeść więcej niż potrzebuje twój organizm:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Nigol123
A czy sama dieta da jakieś efekty? W koncu będe jadł wiecej niż zwykle więc gdzieś to musi "pójść"


jedzenie więcej niż zwykle nie oznacza, że będziesz jadł tyle ile powinieneś by przytyć, sądząc po parametrach masz duuuuży problem z przybieraniem masy ciała, więc nie licz, że teraz się to zmieni o 180 stopni.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
Myślę że jestem chudy z powodu złego odżywiania. Często się zdarza że w ciągu dnia zjem tylko kilka kanapek, do domu wracam o 17 wiec w ciągu dnia nie jem praktycznie nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 164
Mam nadzieję że się to teraz zmieni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza redukcja, dieta.

Następny temat

Dieta redukcyjna-4lata przerwy od siłowni

WHEY premium