SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na powolne pozbycie się oponki z brzucha.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Tak jak w temacie . Proszę o ocenę diety. Planuje postawić masę do 3x w tygodniu fbw by traktor 5x5 i po tych treningach jeszcze biegam. Z góry zaznaczę że na obiad nie mam żadnego wpływu tu jest po prostu zapisany standardowy posiłek który przeważnie otrzymuje na obiad. Ogólnie tez od godz 7-17 jestem na budowie więc tu tez jest kłopot z posiłkami ponieważ muszę je przyrządzać dzień wcześniej. Płatki z mlekiem na śniadanie odpadają ponieważ jest to dla mnie jeden z najgorszych posiłków na śniadanie. I tu tez metody z miodem czy też innymi ulepszaczami nie wchodzą w grę. Nie daje rady tego jeść jest zbyt mdłe. ;)
Czekam na wasze opinie.
Z góry dziękuje.

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Pomoże ktoś? Przepraszam że tak męczę ale chce to już dopiąć na ostatni guzik i zacząć rosnąć ;). S.m.p.a. czy ktokolwiek? Myślałem aby przed treningiem tak godz przed machnąć jakiegoś dobrego gainera czy carbo aby podbić wg jeszcze bo już wątpię abym coś jeszcze dał rade zmęczyć. I co do tych mięs co za co i jak wymieniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
olej z pestek winogron wywal zamień na oliwe i lniany bialko możesz zmniejszyć a przed treningiem wywalić tego banana mieso i ryby stawiaj na to nie przetworzone

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
a takie pytanie odnosnie mojej potrawki z kurczaka z ryzem. Ten kurczak jest smazony na oleju z pestek winogron i potem dolewam wody do kurczaka troche zrzucam marcheweczke podduszam 5 min i dopiero wcinam. Duzo trace wartosci na tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wywal olej z pestek winiogron całkiem bez tł smaż

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
ok a możesz mi wytłumaczyć dakl dokładniej różnice miedzy brązowym a białym ryżem. Czytałem dużo na ten temat ale za bardzo nie dotarło do mnie. Jedyne co to to że brązowy się dłużej trawi więc jest lepszy na redukcję, natomiast tu go każdy podaje nawet do masy. i dodanie cebuli do ryzu z kurczakiem nie bd miało złych wpływów? warzywa mogę każde wcinać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 345 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11697
warzywa/owoce gotowane, smazone, duszone zawsze beda mniej wartosciowe od tych swiezych. Jedynym wyjsciem jest gotowanie ich na parze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
a macie jakieś łatwe pomysły na śniadanie? Przeglądam i przeglądam ten dział kuchnia i wyłapałem 1 fajne śniadanie z odżywkom. Może wy mi podacie jakieś smaczne szybkie śniadanie - i nie mam tu na myśli płatków owsianych z mlekiem bo z tym to walczę ale jeszcze nie daje rady zjeść ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jajecznica z warzywami i razowcem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Zmiana planów. Jednak robię masę ponieważ czas zacząć wyglądać jak człowiek. :) Coś o sobie. Trening 5x5 po treningu planuje bieg 15min może z czasem zmienię na dni nt. Plan treningu przysiad - rdl - wl- wiosłowanie- military press - podciąganie podchwytem - bieg 15min średnim tempem (z czasem bd zwiększał) - brzuch a) podciąganie nóg na drązku b) russian twist. Proszę o sugestie jak ten mój posiłek przerobić.
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3060.65
Węglowodany 55% 1683.36kcal = 420.84gram
Białko 15%% 459.1kcal = 114.78gram
Modlę się tylko o to aby się nie zalać. Już lekko mnie zalało. Jeśli w czymś to pomoże moge wrzucić fotki aktualnej mojej postury.
Procent tkanki tłuszczowej 21.11%
Wymiary:
Klata 99
Ramie 36
brzuch 93
uda 62
Łydka 38





PS.
Jeszcze mam do tego witaminki a mianowice:
https://sklep.sfd.pl/Trec_Super_Omega-3-opis664.html
http://sklep.K**.pl/hi-tec-nutrisearch-vitamin-health-care-240-tabl-p-1702.html
I jeśli możecie powiedzieć mi dlaczego one też są tak ważne byłbym bardzo wdzięczny.

Zmieniony przez - StakeMan w dniu 2012-05-12 14:58:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 645
Jak chcesz wrzucac wage to zwieksz wegle do 60-65% a bialko daj okolo 15-20% reszta tluszcze.

Po drugie nie podoba mi sie rozklad posilkow okolo treningowych. Po treningu zamiast albo dodatkowo zjedz wegle proste i w posilku potreningowym zamiast ziemniakow 100g daj ryz. Bo 100g ziemniakow ma smieszna ilosc wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
A możesz mi podać jakieś sugestie ponieważ jeśli chodzi o dietę to jestem całkowicie zielony. A jak już ruszę z jedną to już jakoś to pójdzie. A po za tym ciężko mam z posiłkami ponieważ od 7 do 17-18 jestem w pracy na budowie więc te posiłki muszę robić dzień wcześniej... Białko sfd w takim razie wyrzucę bo jest to nadmiar a tak odpadnie ich trochę. Węgle proste? Skąd mogę je wziąć? A jak bym tak po treningu pił carbo sfd i potem od razu obiad zjadał by podbiło trochę tych węgli?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny!

Następny temat

Zwiekszenie masy miesniowej?

WHEY premium