SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na płaski brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nic nie zmniejszać.

Jeść 1900, solidnie ćwiczyć siłowo

obserwować obwody i kompozycję sylwetki - jeśli się poprawia - nic nie psuć, czyli dalej 1900 i trening

jak się progres zatrzyma - to moim skromnym zdaniem - pójść na siłownię, bo 20 kg to obciążenie "na chwilę"

ewentualnie dołożyć aero/interwały

obcinanie kalorii to ostatecznosć
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 291
Dziękuję, już wszystko wiem. Hantle kupię i tak, jeśli już będzie taki czas że "braknie" ciężaru to dokupię odważniki bo gryfy będą lub karnet na siłownię. Jutro postaram się zrobić swoją przykładową dietę 1900kcal na sztywno już, żeby mieć rozpiskę na cały tydzień i podrzucę jeszcze tu do oceny.

Mega mi pomogliście, nie wiem jak się wam odwdzięczę :) !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 291
To znowu ja, mam nadzieję że więcej was nie będę męczyć.
Udało mi się rozpisać przykładowy dzień co do diety.
2g białka na masę ciała, 1g tłuszczu (około).
1809kcal (bo nie liczyłam tego, że dodam trochę masła tu itd, więc 1900 około będzie).
Bardzo proszę o ocenę.
I jeszcze pytanie - czy w dni które nie ćwiczę trzymać dalej taki poziom białka,tłuszczu i 1900kcal?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Z tymi hantlami nic nie zrobisz. Solidny treningi siłowy na siłowni ze sprzętem a nie hantelkami w domu:

http://potreningu.pl/articles/2574/efektywny-trening-silowy-kobiet--fakty-i-mity 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Postępy w redukcji

Następny temat

Wiek metaboliczny redukacja

WHEY premium