SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiek metaboliczny redukacja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 202
Witam
Mam 25 lat i jestem aktualnie na redukcji. Moja waga startowa to 94kg przy wzrości 176cm. Aktualnie ważę 86kg i redukcja dalej nie chce iść. Jestem na diecie intermittent fasting, jem 3 posiłki dziennie. Dwukrotnie ważyłem się na wadze Tanita, która przy tych dwóch pomiarach pokazuje mi wiek metaboliczny 40. Pierwszy pomiar był początkiem grudnia i drugi w lutym. Pytanie teraz do was czy mam odpuścić na jakiś czas redukcję po to by metabolizm wrócił do normy czy uciąć troche kalorii ? Prześlę wam zdjęcia z wynikami ostatniego badania.
Pozdrawiam




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Napewno zrezygnowac z takich częstych pomiarów na wadze typu tanita . To co ona pokazuje to tylko ciekawostka i nie nalezy tego traktować poważnie .
Proponuje wypelnic ankiete działu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Odpuścić pomiary na tanicie, zbilansować dietę, ćwiczyć siłowo i organizm się "nawróci"

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Duperelami sie nie przejmuj ani nie nakrecaj, te wykresy i dane sa dla...sam nie wiem, dla producenta :)

W dwa miesiace 8kg? Bardzo fajnie. Mierzysz sie - to bardziej racjonalne. Mozna szok przezyc przy analizie wymiarow czy chociazby ciuchow :) Sam przy niemal identycznym wzroscie bylem pieszczotliwie nazywany przez swoja dziewczyne chlopakiem na 102 :) zgodnie z prawda akurat, wtedy.

Obnizeniem ilosci kcal to raczej trudno metabolizm napedzic :) Stagnacja trwa ile? Cos czuje, ze krotko,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 202
Dwa miesiące trwa stagnacja bo zaczęła się w grudniu do teraz. Spadłem 8kg przez mniej wiecej 4 miesiące od sierpnia do grudnia. Przez te dwa miesiące(według tych pomiarów) tkanka tłuszczowa spadła z 26.1 do 25.8 a masa mięśniowa wzrosła z 59.2 do 60.8. Dlatego zastanawiałem się czy trochę przystopować z dieta redukcyjna czy trochę jeszcze uciąć kalorii. Ale dodam sobie do treningów jakieś spacery albo coś w tym stylu, ponieważ mam pracę siedzącą i przez to trochę mało ruchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Slabo, poza tym bez sensu piszesz.

Ankieta dzialu, kalorycznosc jaka spozywasz - najlepiej juz policzona wzorem, przykladowy jadlospis z kilku dni - wszystko w podwieszonych tematach. To zapodasz to bedzie mozna gadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Proponuję pokazać dietę, zamiast tych wydruków. I zastanowić się, czy w grudniu, w okresie świątecznym - ta dieta była, czy jej nie było Trening też warto byłoby zobaczyć.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html wrzuć ankietę, to jak jadasz oraz napisz jak długo trwa redukcja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na płaski brzuch

Następny temat

Redukcja endo, a śmieciowe żarcie.

WHEY premium