SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase dla ektomorfika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
avert nie mysl ze to takie latwe ze cwiczysz i jesz i tyjesz na miesniach
to ile miesni przybedzie a ile tluszczu zalezy glownie od genetyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak ale trzeba pamietać że dobra micha i trening mogą wiele zniwelować

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
czyli nie kazdy moze przytyc? jak zawsze bylem chudy to i teraz tez zawsze bede ?

smpa - jak zniwelowac?

Zmieniony przez - avert w dniu 2010-09-30 15:45:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
avert zniwelować to ze np zawsze byles chudy mozna wyrownać czytaj ze zrozumieniem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
no to prawda, ja cwicze juz gdzies tak powiedzmy od 3 miesiecy i widze jakies zmiany, ale nie wiem czy to nie za dlugo czasem trwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
cudów nie ma od razu..

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
Koledzy powiedzcie mi ile czasu gdzieś potrzeba żeby przyszła masa? Bo już od 3 tyg się w to wszystko bawie, i na początku ruszyło bardzo szybko (3k w około tygodnia) a teraz wszystko idzie jakoś bardzo powolnie, ćwiczę jak ćwiczyłem a dieta nadal ta sama.
Jakbym chciał np żebym przytył 10kg na masie (miesniowej oczywiscie) to ile przynajmiej czasu powinno mi to zająć? Albo tak ile najkrócej a ile najdłużej?
Pytam bo zaczynam się martwić ze coś źle robie, a nie chce żeby wszystko poszło na marne.
Wiem że trzeba cierpliwości i nie ma nic od razu, no ale ile czasu minimum żeby było widać jakieś efekty?


Zmieniony przez - avert w dniu 2010-10-03 01:08:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie wiem czy to prawda że masz 18 lat ale ok. No więc tak wiadome jest że na poczatku wszytsko idzie szybciej inaczej kulturyści ważyli by po 300kg i mieli ogromne mięśnie nie ma takich ...

10kg zależy od człowieka czystej nawet rok ...

co do minimum juz odpowiedziałem to nie jest zabawa tylko praca nad własym ciałem jak chcesz coś szybko to nie tn sport sorry

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
rozumiem smpa.
Jednak mam takie kolejne pytanie, czy mój szybki metabolizm może źle wpłynąć na zwiększenie masy? Może spowolnić rozwój mięśni czy jak? Jakie są wgl plusy szybkiego metabolizmu?
Bo slyszalem ze lepiej miec wolny.
-A żeby zwolnić najlepiej trzeba zażywać więcej tłuszczy, najlepsza będzie w tym wypadku oliwa z oliwek. Jednak nie przekraczać 1g/kg.
-To samo z posiłkami lepiej jeść dużo w krotkim odstepie czasu, co 2h
-Jedzenie na noc dla ektomorfików z szybkim metabolizmem może tak samo dobrze wpłynąć na jego zwolnienie

Czy ktorys z tych pkt wgl jest prawdą?


Zmieniony przez - avert w dniu 2010-10-03 16:35:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
szybki metabolizm to na ogól potrzeba wiekszej podazy kalorii, jak go umiejętnie wykorzystasz to rowniez nizszy bf
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna dla biednego studenta

Następny temat

Są jeszcze wolne miejsca na WSZiC - nie czekaj! Zarejestruj się już dziś! www.wszic.p

WHEY premium