SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase 60 kg.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53
no to ta powinna byc dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Jak dobra skoro Ty potrzebujesz 2600+nadwyżka na masę lekka 200-300 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
Pamietaj o wartosci NEAT. Jezeli jestes ektomorfikiem (obstawiam, ze nim wlasnie jestes) to musisz dodac te 700/800 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53
ja j**e to h** z ta dieta sam nie dam ray !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53
rady*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
Tez tak myslalem, ale kiedy przeczytalem to wszystko (i wiele wiecej) co sam Ci juz wyslalem to jakos sobie poradzilem. Ciezko bylo z poczatku to wszystko ogarnac, ale da sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
700-800kcal to trochę przydużo na raz, organizm nie lubi skoków kalorycznych lepiej co tydzień po 300 dołożyć. Co do autora poczytaj podwieszone i w potreningu.pl w dzienniki->żywieniowe pokombinuj a na pewno Ci się uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 196
No w sumie moze tez zrobic tak jak napisales. Na lepsze mu wyjdzie. Tylko nasz kolega za szybko sie troche poddaje... Nie wiem czego wiecej mu trzeba... Wystarczy teraz tylko przeczytac to wszystko raz jeszcze, pare razy... Wchlonac te wiedze i do przodu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Ja układam taką miskę w 5 minut tyle razy to robiłem ale bezsensem będzie tak mu pomóc, bo zawsze będzie potrzebował pomocy w przyszłości a jak 1 raz sam ogarnie to później on będzie mógł pomagać innym, bo załapie co i jak. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53
ale ja tego wgl nie ogarniam h** zrobie sobie ta diete co podałem i sobie zobacze !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, dietka, trening.

Następny temat

Nabieranie masy

WHEY premium