SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nabieranie masy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 255
Witam wszystkich.
Jestem nowy na formum więc bardzo proszę o wyrozumiałość.
Moim celem jest nabranie masy. Ćwiczę 4 razy w tygodniu,duże obiążenia, długie przerwy między seriami.
- Rano jem ryż brązowy.
- w szkole bułki/banan/orzeszki ziemne
- 3h przed treningiem normalny obiad
- Przep traningiem(1h)jem brązowy ryż(sam lub z jabłkiem/mięsem)
zaraz po treningu wcinam ryż biały.
- Ok 1.5h po treningu jem twaróg lub inne zródło białka.
- 30 minut przed snem również mniejsze ilości białka.
Dieta w uproszczeniu, dochodzą do niej róznego radzaju przekąski, owoce warzywa :)
Powiedzcie mi czy taka dieta może wpłynąć na wzrost masy. Dodam że mam szybką przemianę materii i ciężko mi jest nabrać kolejne kilogramy...

Nigdy się nie poddawaj

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Wątpię, że nabierzesz na tym masy. Ile ważysz ? Musisz mieć dodatni bilans kaloryczny, żeby nabrać masy.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
"Dieta" słaba, to czy nabierzesz masy zależy od bilansu kalorycznego, bez obliczeń ciężko coś więcej powiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 255
Ważę 74 kg przy wzroście 185cm.

Nigdy się nie poddawaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 255
Dzięki za pomoc! :)

Nigdy się nie poddawaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Jak poczytasz i obliczysz zapotrzebowanie, wtedy pójdziemy dalej :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Jak skonczysz prace nad dieta to skup sie na treningu bo duze ciezary + bardzo prawdopodobna zla technika to nie droga do budowania miesni.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Najlepiej wstaw tutaj filmiki ze swoich ćwiczeń, a wtedy skorygujemy wszystko odpowiednio. Ale po kolei, najpierw dieta.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 255
3270 kcal +/- 200kcal . Wydaje mi się że to dość sporo :) Domer - jeżeli chodzi o technikę to jest ok. Ćwiczę juz 1.5 roku. Trener wyjaśnił mi jak mam ćwiczyć i naprawdę jest ok. Nie jestem 12 letnim szczeniakiem rzucającym ciężarami :) . Jeżeli chodzi o dietę to rzeczywiście jest tu kulawo. Gdybym nie mógł dostarczyc odpowiedniej ilości kcal to może jakieś odżywki? Z góry dzięki :)

Nigdy się nie poddawaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Gdybyś nie mógł pokryć zapotrzebowania na białko, to możesz zakupić odżywkę. Kalorie możesz podbijać tłuszczami.

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase 60 kg.

Następny temat

Dieta -> CIEKAWOSTKI :)

WHEY premium