SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 66kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14018

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Płeć

Mężczyzna

Cel

Masa

Waga

65,7

Wzrost

167

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

15

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca siedząca, wstaję o 7.30 kładę się spać o 23. Trenuję zazwyczaj około 17.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Trening 2x w tygodniu trening siłowy, 1x CrossFit. Stać 2 lata z przerwami.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Opisałem w temacie.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stan bardzo dobry. Wyniki z krwi ok.

Stosowana lub planowana suplementacja

Odżywka białkowa, BCAA, ZMA.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jeżeli chcesz pić odżywkę białkową po treningu, to musisz wliczyć ją w bilans kcal diety a nie dodatkowo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14246
Dzięki wielkie za pomoc. Tak jak napisał never1992 słyszałem, że tak trzeba dlatego wolałem napisać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Odżywkę białkową możesz pić bezpośrednio po treningu. Wtedy będzie przydatna. Jednak musisz wliczyć ją w bilans kcal diety.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie.

Nade wszystko jeżeli masz możliwość spożycia pełnowartościowego posiłku np: do godziny to odżywka białkowa nie jest koniecznością. Warto również nadmienić, iż największa odpowiedź ze strony hormonu wzrostu jest po mieszance B+W.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14246
Witam. Wszystko w miarę możliwości zrozumiałem. Miałbym do Was prośbę o ocenę poniższej diety (dzisiejsze popołudnie poświęcone). Ustaliłem dietę na 6 dni (7 będzie się powtarzał któryś ustalony). Niestety nie zawsze jestem w stanie po treningu zjeść pełnowartościowy posiłek. Od siłowni mam 40km do domu (głównie teren zabudowany), a jedzenie niestety jeszcze trzeba przygotować. Dlatego w każdym dniu wziąłem pod uwagę osobną dawką odżywki białkowej, ale w dni nietreningowe będę to białko spożywał z 2 śniadaniem/podwieczorkiem.

Dla przypomnienia przy wzroście 167cm i wadze 65kg.
Poprzednia dieta średnio wyliczyłem, że miała około 2650-2700 kcal na dzień. Dlatego zwiększyłem to o około 150-200 na dzień. Mam nadzieję, że masa/waga ruszy.

Z góry za wszelką opinię bardzo dziękuję :)















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Zanim coś powiem o diecie, wrzuć zdjęcie do wglądu sylwetki.
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14246
Witam. Przesyłam zdjęcia zrobione w dniu dzisiejszym rano przed śniadaniem.

Jak trzeba coś jeszcze to proszę o informację.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja bym lekko podcięła. Ewentualnie bilans zerowy i postarać się o rekompozycję.

Edit.: Masz problemy z kręgosłupem? Bo mam wrażenie, że lekko krzywo jest. Warto skonsultować z fizjoterapeuta.


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2017-03-25 20:24:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makroskładniki w diecie

Następny temat

Dieta redukcyjna 70kg (keto)

WHEY premium