SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę dla osoby ważącej 73kg do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
Ej to co może być z tą glukozą, może jakiś koktajl, mam blender, można by było zmieszać glukozę, jakiś sok i .... coś jeszcze tylko co ?? co o tym sądzicie ? może macie jakieś linki do przepisów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Po co Ci w ogóle ta glukoza w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
Czytałem że to dobry "kop" energetyczny po treningu, a z tego co się nie mylę glukoza jest cukrem prostym i szybko rozkłada się w organizmie, no ale ma też minusy ponoć niektórych zwala z nóg, zapomniałem jak ta reakcja się nazywa a nie chcę udawać eksperta i szukać w google :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
a i dodam że to może być bardzo niebezpieczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Po treningu wrzuć te białko w prochu i glukozę. Skoro już masz, to niby szkoda marnować, ale owoc byłby tu bardziej wskazany.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
Ja te białko chciał bym brać jak wcześniej napisałem raz dziennie w dawce 30g i starczyło by tym samym mi na 30dni, a bym je brał w szkole, kiedy nie mam możliwości zjedzenia czegoś większego i bogatego w wartości odżywcze. A glukoze w markecie kupiłem specjalnie po to by brać dawkę 30g zaraz po treningu ale no nie wiem z czym bo to jest za mało ??, mi by pasowało jakiś koktajl zrobić energetyczny, może robicie takie jeśli tak co polecacie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
A właśnie przeczytałem że glukoza w wątrobie zamienia się na glikogen i aminokwasy a więc dla nas to korzystne, tylko w odpowiednich ilościach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
seboja zadbaj o prawidłowy naturalny posiłek przykłąd ziemniaki mieso/ryba i warzywa potreningow dużo lepiej na tym wydziesz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
trening mam o 17:00 załóżmy że ćwiczę 1,5 godziny czyli kończę o 18:30, zaraz po treningu doładował bym organizm węglami a po 19 zjadł bym normalny posiłek, słyszałem że nie je się godzinę przed i po treningu jakiś większych posiłków, nie wiem co o tym sądzić, i dla tego pytam o ten koktajl energetyczny czy ktoś taki stosuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 331
dobra jakieś tam przepisy znalazłem na ten koktajl, teraz mam pytanko ostatnie pewnie co do diety którą napisałem, trochę zmieniłem układ godzin w których będę spożywał posiłki.

1 posiłek: godz. 7:15
2 posiłek: godz. 10:15
3 posiłek: godz. 14:00-15:30
4 posiłek: godz. 17:00
trening: godz. 18:00
5 posiłek: godz. 20:00-20:30
6 posiłek: godz. 22:00-22:30
jest ok ?

Zmieniony przez - seboja w dniu 2012-01-02 22:54:16

Zmieniony przez - seboja w dniu 2012-01-02 22:54:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na zawołanie

Następny temat

Dieta do oceny. 68kg, przykładowy dzień.

WHEY premium