SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na Masę 72kg , 186cm / Do sprawdzenia!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Witam, mam do was prośbę a mianowicie spaprzcie mi moją dietkę, czy jest okej.. z góry dziękuje każdemu!


Posiłek 1:

Płatki Owsiane 100g Mleko 1.5% 300ml | 3 jaja kurze | [B-48 WW-79 T-31]

Posiłek 2:

Chleb razowy żytni 100g Wędliina 100g +warzywa + rodzynki 25g[B-16 WW-62 T-19,7]

Posiłek 3:(Przed treningiem)

Bułeczka pełnoziarnista 67g Kurczak 150g Warzywa [B-32g T-4g WW-35g]

Posiłek 4: (Po tren.)
Banan 540g [ww 126g T: 1,6g]
+(w między czasie jakieś białko, gainer)


Posiłek 5:( obiadek, Po treningowy)

Pierś z Kurczaka (150g) ryż biały (woreczek), sałata [B-39 WW-79 T-1]

Posiłek 6

Ser półtłusty, Płatki owsiane, owoc - brak pomysłu do edycji.

Posiłek7

Ser twarogowy chudy (125g) , [B-25 WW-0 T-0]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam dieta jest ok jak na początek ale spróbuj wtrącić w nią kotlety sojowe z ryżem i sosem według uznania i warzywami raz dziennie najlepiej na kolacje. i płatki owsiane z mlekiem w proszku lub jogurtem dużo nabiału;0Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Tzn warzywka są w diecie, ryż też nad sosami do ryżu się zastanawiam, ale te kotlety sojowe to nie za bardzo mi podchodzą. a na sniadanie te płatki owsiane z mlekiem w proszku to czekam na inne wypowiedzi, bo nie za bardzo mi to podchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 158
Ja na Twoim miejscu poczytałbym posty podwieszone. Cała dieta kuleje wg. mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Czytałem czytałem, oglądałem różne diety i na podstawie tego złożyłem to co w temacie, obliczyłem BMR w kalkulatorze , i zrobiłem tak jak powinno być. tylko chodzi mi o te posiłki czy jest okej. W każdym razie prosiłbym o szczegółowe odpowiedzi a nie że wszystko jest źle bo nawet nie wiem w takim razie od czego zacząc, i wolał bym odpowiedzi bardziej obeznanej osoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 158
Mi nie pasują w tej diecie: brak źródeł tłuszczu i słaby posiłek przed treningowy, ale poczekamy na ekspertów

Zmieniony przez - ZwiększMasę w dniu 2013-01-23 17:30:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tłuszcz jest w mleku w proszku a w kotletach sojowych masz dużo białka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam nie jestem ekspertem ale sam na sobie testowałem i efekty są ;0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 158
Białko pełnowartościowe jest tylko w produktach pochodzenia zwierzęcego, a co do tłuszczu to oliwa i masło orzechowe będą niezbędne. Efekty może i są, ale im wcześniej złapiemy dobre nawyki tym lepiej ;)

rozumiem, że foto z profilowego to foto jeszcze sprzed efektów?

Zmieniony przez - ZwiększMasę w dniu 2013-01-23 17:39:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Co do posiłku przed treningowego, nie mam dużych możliwości ponieważ jestem uczniem po szkole lece na siłownie, to się za niedługo zmieni, lecz na razie musze zrobić diete, pod to jak jest teraz. Co do białka, to oczywiście że w liczenie białka wchodziło tylko białko zwierzęce co do tłuszczy odradzali mi . a ogółem mam ich około 70g. troszke ponad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 158


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening, odżywianie

Następny temat

Redukcja !

WHEY premium