SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta low carbo po poprawce do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 416
ok dodałem teraz oliwe z oliwek a pułap kcal przekracza tlyko o 39 kcal ale srednio mam z czego to zbic mam nadzieje ze ta roznica nie szkodzi za bardzo? jak cos to poszukam jesczze czegos do zmiany zeby sie zgadzalo. Aha i jeszcze mam pytanko bo niestety nie natknalem sie na rzadna odp na internecie na ten temat tzn. jak dlugo moge stosowac ta diete? I kiedy mam ułożyć nowa diete tzn. zmniejszyc np. kcal czy tluszcze bo mniema iz na tej diecie nie schudne 20 kg bo wkoncu waga stanie xd

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 880
heh moze byc 3039 juz tak nie przesadzal bo sie wykonczysz i tak w praktyce Ci idelanie tyle nie wyjdzie ale bedzie to roznica 50 czy 1oo kcal w ta czy druga strone wiec ok. jezeli waga nie bedzie chciala isc w dol to obcinasz ok 200-300 kcal itd obetniesz czekasz ok. 2 tyg znowu zastoj i znowu 200 kcal w dol itd, ta diete mozesz stosowac caly czas, a z czego obcinac kcal moze byc z tlluszczy i odrobine z wegli ale staraj sie nie zjesc ponizej 1oog wegli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 416
no ok czyli obcinac głównie z tłuszczu oraz węgli<nie ponizej 100 g> a z białka też mogę cos odjac wkoncu? a jesli tak to ile?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Dobra, teraz zignoruj wszystko co tu było pisane i zaczynamy od nowa. Jak liczyłeś zapotrzebowanie? Czemu akurat ketoza? Jak żywiłeś się do tej pory?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 416
zapotrzebowanie liczylem na sucha mase gdyz trafilem na artykul na forum ktory mowi ze jak sie ma duza mase ii chce sie zredukowac tluszcz to sie liczy na zapotrzebowanie na mase sucha. Do tej pory zywilem sie normalnie tzn. nazwalbym to zywieniem na babcinych obiadkach typu ziemnkai surowka schabowy xd nigdy mi to nie szkodzilo do momentu az przestalem trenowac wtedy zaczelo isc w mase ktorej teraz chce sie pozbyc bo miesnie mam tylko pod tluszczem. Nie jestem ekspertem wiec jakby mogl mi wyjasnic o co chodzi z te ketoza? xd tzn. czemuu o nia pytasz bardziej.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Imo kcal masz za dużo, aktywności nie masz specjalnie wiele, więc śmiało możesz jeszcze te 500 ściąć na start, a cięcie kcal w dalszych etapach redukcji to jedna z ostatnich rzeczy jaką powinieneś stosować - manipulacja treningiem powinna być na pierwszym miejscu. Ketoza tzn tak mała ilość węgli, ale już widzę o co chodzi, wprowadzenia bym nie robi, a pokusił się o rotację na dni tak jak masz teraz - bez aktywności fizycznej i węgle na poziomie 100-200g zależnie od aktywności czy to siłownia czy treningi dodatkowe.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 416
aktywnosc to akurat mam bo od lat biegam od pon do pitaku wstajac o 5 rano oraz jezdze na rowerze nie mowiac juz o graniu w kosza na podworku lub halach w zzime mimo wszytko wlasnie rozjadlem sie tak ze tluszczu mam znacznie za duzo a teraz w sumie zdecydowalem sie podjac kroki aby wlasnie zmienic to swoje cialo a raczej zeby powrocilo do wczesniejsze swietnosci. Zwlaszcza ze chce wrocic na treningi ale nie w takim stanie xd. A od miesiac chodze regularnie na silownie i jade z ogolnorozwojowka. Czy;i jak doradzasz ? Ulozyc sobie diete na 2500 kcal? Na tych samych proporcjach czyli bialko 2-2,5 wegle 100-200 g a reszta tluszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
bieganie aerobowe nie jest jakoś specjalnie znaczącą aktywnością, tak samo rower, więc nie uwzględniałbym tego nawet w obliczeniach, chyba że kręcisz po kilkadziesiąt kilometrów. Białko, starczy Ci na poziomie 2g spokojnie.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 416
Rowerem jezdze albo po 60 km albo wcale xd bo inaczej to sensu nie widze ale mam bardzo wyrobione nogi czyli uda i lydki po tylu latach treningu kosza i karate :) dlatego tez mi tak zalezy zeby tego spalac tlyko zeby zredukowac sam tluszcz a zeby miesnie zostaly xd ok to wklejam poprawiona diete zobaczymy czy juz jestem blizej sukcesu xd

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Jak masz taki cel i zbudowaną bazę tlenową, to te bezsensownie kręcone kilometry zastąpiłbym krótkimi intensywnymi interwałami, postawi Ci to metabolizm na nogi dodatkowo. Który posiłek to potreningowy? O tej porze staraj się lokować większość węgli w ciągu dnia. I kwestia utrzymania diety - jak planujesz radzić sobie ze 100g łososia czy makreli, jak filet ma zazwyczaj koło tych 250, czy cała makrela ok 200? Rozpatruj to też w kwestiach praktycznych, nie tylko by btw się zgadzało.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożenie diety, porady .

Następny temat

Warzywa w Diecie / Węgle czy tłuszcz

WHEY premium