SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Warzywa w Diecie / Węgle czy tłuszcz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 383
Witam jestem na redukcji moje pytanie tyczy się Warzyw czy jeżeli zjadam dziennie okolo 1 kg warzyw ( 2 paczki bukiet warzyw kalafior brokuł marchewka) i rozkładam to na 2-3 posiłki w celu zapchania się , czy mogę spożywać taką ilość warzyw ? bardzo mi to pomaga gdyż nie czuje głodu a ilość kcal jest znikoma 23 kcal/100g (120kg wagi)

Kolejne pytanie to z czego lepiej rezygnować w diecie redukcyjnej z Tłuszczu czy wegli .

Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Możesz jeść tyle warzyw, ale o tej porze roku sugeruję świeże. Przy dużej nadwadze możesz deficyt wprowadzać tnąc węgle.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 383
Czyli lepiej zjeść coś typu białko tłuszcz niż białko/wegle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
wszystko zależy od ogółu diety .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104
Mysle ze bez problemu mozesz tyle jeśc. Sam jem wazywa gotowane lub na patelnie, tylko że zjadam ich mniej :p
Chyba nie ma problemu ;)

http://rafalablewski.pl/ - Blog treningowy biegacza - zapraszam :)
http://rafalablewski.pl/dieta.html Moja dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
w przyadpku doboru jakościowego warzyw i ich ilosci wiele zalezy od tego jak owe warzywa tolerujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 383
Faftaq masz na myśli to czy nic mi po nich nie jest ? Zjadam taką ilość by się zapchać i jest ok nic mi nie jest :D jeszcze pytanie odnośnie kolacji czy mogę zjeść twaróg na słodko (duże parcie) chodzi o rodzynki Twaróg _rodzynki + jajko i taki omlecik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
trudno mi się odnieść do tego co możesz a czego nie możesz bo widzę brak informacji na Twój temat, nie wiem jak się odżywiasz i jakie masz załozenia diety. Generalnie jednak po pierwsze nie jestem zwolennikiem twarogu, a po drugie uważam, że kiedy można nalezy jeść świeże owoce , a nie suszone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta low carbo po poprawce do sprawdzenia

Następny temat

owsiane - gazy itp.

WHEY premium