SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta ketogeniczna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nie bierz sie za tego typu diety
jesli nie poznales podstaw to tym bardziej
przepraszam jesli Ciue uraze tym co mowie z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
no to moze bys mi pomogl i powiedzial te podstawowe zasady:-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
hmm tego jest sporo
looknij na moj były dzial - Alternatywna droga i przeglandij archiwum - znajdziesz tam wiele informacji nt niskich ww itp - zajmowalismy sie tam tego rodzju modelem odzywiania
pozdrwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
napewno lukne, bardzo mnie to interesuje z gory thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
hey kanarek wiesz szukalem ale nie moglem nic znalezc, moglbys ze swojej laski dac mi pare linkow do tego, bo naprawde mam problemy ze znalezieniem tego...
...z gory thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Ja jestem za tym aby kazdy kto zaczyna zmagania z low-carb byl kierowany odrazu do archiwow AD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dokladnie

widzisz - w tej chwili nie moge Ci podac linkow chociazby dlatgeo ze juz odszedlem z naszego dzialu () oraz ni emam czasu - ale jest tego naprawde spooooro
zajrzyj na druga i trzecia i czwarta strone archiwum - na pewno znajdziesz

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
ok spojrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
witam
mam pytanko, czy na diecie ckd moge cwiczyc tak jak zaleca trening podany w tym linku :
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening
czy tez bede tracil tluszczyk??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Dobra mam pytanko, zapewne i tak gdzieś to tutaj pisze, ale chciałbym to mieć w jednym miejscu.
Jak obliczyć swoje zapotrzebowanie???
" Obliczamy BMR (basal metabolic rate) - wagę w funtach pomnożyć przez 12 " no dobra, ale ile to jest funt Czy liczyć do masy całkowitej, czy mięśniowej? Aktualnie warzę 86 kg, 177 wzrostu, jestem 3 tydzień na redukcyjnej i stosuję thermę, niestety coraz trudniej jest mi się pozbyć fatu, waga prawie stoi, od jutra wzmocnie trening itp. itd. ale jeżeli nic by to nie dało, bym przeszedł na tą dietę
1 - 85% tłuszczu/15% białka.......BMR - 5% (minus 5) deficyt kaloryczny
2 - 75% tłuszczu/25% białka.......BMR -10%
3 - 65% tłuszczu/35% białka.......BMR -15%
4 - 70% tłuszczu/30% białka.......BMR....5 - 70% tłuszczu/30% białka.......BMR -10%
6 - 65% tłuszczu/35% białka.......BMR -15%
Jeżeli dobrze rozumiem to moje zapotrzebowanie kaloryczne odpowiednio np. w 1 dniu ma być 85% kcal dostarczonych z tłuszczu i tylko 15 z białka, ale ile ma być ww, a moze w każdym dniu mam nieprzekraczać 25 g ww??? HELP MI!!!!!!!!! Bo to kurde nie jest już tak łatwa psrawa jak z redukcyjną, same wyliczenia stanowią już dla mnie problem A może ma ktoś już gotową rozpiskę na 86kg Spotkałem się z opinią, że jest to dieta " nieco droga ", ile wydajecie tygodniowo na te produkty??? Chciałbym schudnąć jeszcze z 15 kg Troche pomieszałem sprawę, ale chyba da się dojść, o co mi chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćw.na brzuch bez obciążania kregosłupa

Następny temat

jak poznać że...

WHEY premium