SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i szkoła

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1441
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1441
No weż ktoś odpisz czy mozna by było tak jak napisałem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6216
Pozwólcie, ze sie podepnę pod temat
Co powiecie na branie gainera do szkoły? Nie zepsuje się gdy bedzie np przez te 3 godziny w butelce/bidonie kolarskim ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
nie wiem, ale zawsze możesz w szkole rozcieńczyć ( o ile ktoś Ci nie wyleje ).

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6216
a inni jak myślą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co gainer do ryżu, chcesz zjadac ponad 140 g w jednym posilku? To już lepiej białko zakupic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1441
No to dajmy na to że przed i po treningu bede jadl ryż, a w ciągu dnia 2-3 razy dziennie porcje gainera między posiłkami. Tak mogłoby być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie wiem, nie znam ani Twojej wagi ani skłądu tego gainera. Napewnoe lepiej wypic gainera niż głodować, ale najlepszy bedzie zwykly pełnowartościowy B/T/W posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 226 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1441
No ale gdybym kupił gainera to mam go brać razem z posiłkiem przed i po treningu, czy przed treningiem tylko gainera i po tez tylko gainera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozesz wziąśc po gainera a po godzinie normalny posiłek. Przed wystarczy normalny posiłek( tak z 1,5 g przed treningiem).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT do poprawy

Następny temat

Split do oceny : ]

WHEY premium