SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta a Szkoła ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2459
Witam. Mam takie pytanie ? Jak połączyć diete ze szkołą ? Do szkoły będę wychodził o 7.30 a przychodzil ok. godz. 16 ...
I co moge jeść przez ten czas co bd w szkole ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29127
Kanapki z chleba razowego z mięsem, warzywami,twarogiem, w odpowiedniej ilości.
Ryż, makaron, mięso, warzywa - i do pojemnika.
Oczywiście w domu przed wyjściem do szkoły pełnowartościowe śniadanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15132
Kanapki z szynka, serem- chleb razowy, bananki, jogurty naturlane.. Ja brałem zawsze z 5-6 kanapek z serem i szynka + do popicia jogurty naturalne, zawsze coś bylo ;D Sniadanie tez dupne robiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15132
nie kazdy lubi tez nosic zarcie w pojemnikach i wpieprzac na przerwie ;D Choc ja z kumplem na spole on ryz ja piersi i na zmiane, na dlugich przerwach sie jadło :D

}Sry za nieedytowanie. Zapomnialem

Zmieniony przez - Samo88 w dniu 2009-08-24 13:21:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2459
to kanapki starcza ??? z 8 kanapek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29127
8 kanapek - nic nam nie mowi ta liczba.
Zależy ile gram poszczególnych makroskładników jest w jednej kanapce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jak zrobie nowa diete to ocenicie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a mam takie pytanie, nie chce zakladac nowego tematu :) mozna jesc mięso wieprzowe zamiast kurczaka ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Można, a jeszcze lepiej wołownia. Wieprzowe ma więcej tłuszczy [tych nie zdrowych] niż kurczak, także kurczak byłby lepszym wyborem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wiem ze kurczak zdrowszy ;) ale nie zawsze bd kurczak :D
a mam jeszcze jedno pytanko ? jak bd se kanapki robil do szkoly to moge tez robic z serem topionym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Raczej nie. Lepszy będzie twaróg/serek wiejski.
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam was

Następny temat

Problemy 18stolatka

Fruzelina