SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i Ćwiczenia do oceny.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 661

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

91

Wzrost

178

Staż treningowy

2 miesiące

Obwód pasa

-

Obwód klatki piersiowej

-

Obwód uda

-

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

piłka nożna

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

-

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

-

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

brak

Cel/problem/opis

redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa wydolności
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34
Witam wszystkich,

potrzebuje oceny mojego zestawu ćwiczeń i diety. Wiedza, która tu zawarłem jest nabyta czytając fora, czasami pytając znajomych. Dlatego, też mogę coś źle robić i rozumieć, więc proszę o wyrozumiałość :)

W listopadzie 2014 zacząłem ćwiczenia. Do końca roku, poprawiałem wydolność - jazda na rowerze, orbitrek. A od połowy stycznia 2015 wykonuje załączone ćwiczenia. Czasami nie które ćwiczenia corssfit zamieniam na ćw z kettleball'em. Staram się ćwiczyć 4 dni w tygodniu (pon, sr, pt, sob) plus w jakiś dzień dodatkowo piłka nożna (ok 90 min) (nie zawsze).

Na siłownie chodzę ok. 16-16.20, dlatego posiłek o 15 jest posiłkiem przed treningowym, a ten o 18.30 posiłkiem po trenigowym.

Jeżeli chodzi o dietę, to czy nie za dużo obciąłem kalorie ? Czy w ogóle jest dobrze rozpisana ?? Zastanawiam się też czym mógłbym zastąpić serek wiejski na drugie śniadanie. Chodzi o coś prostego w przygotowaniu, albo najlepiej kupionego (chodzi mi o wasze doświadczenia). Dlaczego kupionego, szybkiego ? A dlatego, że staram się gospodarować swoim czasem jak najlepiej i na przykład w kuchni staram się spędzać przygotowując posiłki na nast. dzień max. 60 min. Wolę zaoszczędzony czas wykorzystać w bardziej dla mnie przyjemny sposób. Dodam też, że czasami urozmaicam sobie dietę tzn. kurczaka smażę zamiast gotować, zmieniam warzywa a raz w tygodniu staram się jeść rybę.
Mam też problem a dniami nie treningowymi, ponieważ nie mam posiłku po treningowego i nie wiem czym go zastąpić. Chciałbym jakimś deserem, ale nie mam pomysłu kompletnie (liczę na jakieś proste przykłady, co sądzicie o kazeinie ??). W dni nie treningowe zastępuje twaróg pół tłusty serkiem wiejskim.

Jeżeli chodzi o suplementacje to: stostuje BCAA 8:1:1 Ostrovit w dawkowaniu 5g po przebudzeniu, 5g przed treningiem i po. Kupiłem sobie też białko serwatkowe, ale nie bardzo wiem w jakich porach je stosować.

Proszę o porady i wyjaśnienia.

Z góry dziękuje i pozdrawiam,
Michał.







Zmieniony przez - cep01pl w dniu 2015-02-10 13:25:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o 5x5 bs

Następny temat

Plan Ćwiczeń na redukcje , początkujący

WHEY premium