SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta gdy trening jest wcześnie rano!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
Na trening mam czas tylko wcześnie rano i nie mam możliwości zjeść normalnego śniadania, więc robię tak: wstaje wcześnie rano, wypijam 50g Carbo, czekam ok. 45 min. i śmigam na trening, potem zaraz po treningu znowu 50g Carbo. Następnie czekam jakieś 45-60 minut i dopiero normalny posiłek i dalej w ciągu dnia normalna dieta ułożona zgodnie z kanonami diety kulturystycznej. Jak myślicie, czy moje postępowanie jest właściwe???!!!???

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 763
hehe, tak sie madrze a sam nie wiem jak sie pisze... powinno byc "na czczo" ( chyba )

pozdro once again!

Palenie albo zdrowie - wybór należy do ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
raczej nie na siłke przynasjmnie po2 wartosciowych posiłkach

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Zjedz śniadanie do porządku, a po treningu carbo i 2 śniadanko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
no ok, ale jak wczesniej pisałem nie mam czasu zeby zjeść śniadanko i czekać 1,5 godz. zeby pójść na trening, a poza tym rano zaraz po przebudzeniu nic mi nie wchodzi! Moze jakieś inne rozwiązanie edzie dobre???!!!??? Może gainer przed treningiem? co Wy na to????

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
o innej godzinie trening najlepsze rozwiązanie hyba ze zrobisz trenink act to możesz natczo sprubować

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
a ile trzeba odczekać przed treningiem jak zapodam gainera??? bo słyszałem , ze po normalnym posiłku ok.1,5 godz. Jak to jest w przypadku właśnie gainera???

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
przed wszystkim co zjesz przynajmniej 1 godzine nawet carbo i gainiera

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 763
"natczo"

zakrzes - naczczo

pozdro

Palenie albo zdrowie - wybór należy do ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
o kurde dyslektykem jestem i pisze tak jak słysze
tylko się nie urazcie jak napisze cs z błedami

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
czyli musze wstać wcześnie raniutko zeby coś zjeść!!! o kurde ucierpi na tym mój czas na sen!!! lypa!!!dodam ze tak juz troszki ćwiczyłem i nie odczuwałem jakiegoś specjalnego zmęczenia ani znużenia na treningu.Więc chyba dobrze??!!??

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
Nie przejmuj sie zakrześ! Czytałem, że dyslektycy maja większy iloraz inteligencji!!! wiem co mówię studiuje psychologie!!!

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy węglowodany zawarte w mleku są ww prostymi?

Następny temat

pomozcie!!

WHEY premium