SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy dieta i trening jest dobry???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 894
czesc.moim celem jest wazyc do czerwca(mojego ślubu 55 moze mniejkilo.wiec mam pare pytan...czy moge stosowac diete ktora przestrzegalam jakies pol roku temu czy jest dobra czy trzeba cos zmienic. stosowalam ja 6 tygodni w polaczeniu z treningiem dala niezle jak dla mnie rezultaty. czy mam dodac hiita do swojego planu treningowego w dni bez treningu silowego? pozdrawiam

Płeć: Kobieta

Wiek: 24

Waga: 63

Wzrost: 163

Obwód klatki: 95

Obwód ramienia: 29

Obwód talii: 76

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 37

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: praca w sklepie, dojscie do pracy 2km.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: basen 1 w tygodniu

Odżywianie: ostatnio duzo sobie pozwolilam, nie ograniczalam sie...

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: trening silowy 3 razy w tygodniu:
pn- klatka(klatka wyciskanie sztangi na skośnej 3*15,rozpietki na skośnej 3*15), biceps (biceps unoszenie hantli stojąc 3*15 unoszenie łamanej na modlitewniku 3*15)
śr- nogi(przysiady ze ssztangą3*20 przysiad wykroczny 3*20 wspięcie na palce na progu), barki(wyciskanie hatli siedząc 3*15 unoszenie sztngilek w opadzie tlowia 3*15 unoszenie do przodu stojąc )
pt- plecy(martwy ciag, podciaganie sztangi w opadznie), triceps( wyciskanie francuskie, wyciskanie sztangi wasko)po kazdych cwiczeniach 20 min rowerek
oprócz tego a6w
basen w wt. i czw
i moze dojdzie do tego jeszcze hiit


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: stosowalam thermo speed oprócz tego to jeszcze
bcaa, carbo, białko


Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak mam thermo speeda oprocz tego bcaa, carbo, izolat białka

Stosowane wcześniej diety: 7;00 3lyzki platkow owsianych,3 lyzki musli,3lyzki otrebow 10;00 2kromki cimnego pieczywa z dzemem ,serek bieluch 13;00 rybka lub piers z kurczaka jakas surowka 50gram ryzu lub 50 gram ciemnego makaronu 16;001 kromka ciemnego pieczywa 2 plasterki chudej szynki 19;00 jajecznica z 2 bialek pomidora i 3 lyzek otrebow pszennych przed samym snem izolat białka serwatkowego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 894
???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
w barkach zamien unoszenie przodem na unoszenie bokiem i umiesc je jako drugie, w tricepsie najpierw rob waskie.

dodawaj obciazenie co 1-3 treningi, z czasem jak bedzie trudno zmniejszaj liczbe powtorzen.

co do diety, ciezko korygowac, nie wiedzc, w jakich godzinach masz trening.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 894
trening plakuje na godz.17.30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
7;00 3lyzki platkow owsianych,3 lyzki musli,3lyzki otrebow - dodaj do tego jakies zrodlo bialka zwierzecego i troche oliwy

10;00 2kromki cimnego pieczywa z dzemem ,serek bieluch - wywal dzem, bielucha zastap twarogiem lub innym zrodlem bialka zwierzecego, wywal chleb, dodaj oliwe lub orzechy i warzywa (posilek na zasadzie bialko, tluszcz i warzywa)

13;00 rybka lub piers z kurczaka jakas surowka 50gram ryzu lub 50 gram ciemnego makaronu (jeszcze kasza, ciemne pieczywo) - to idelany posilek na 16 (przed treningiem jemy bialko + weglowodany)

o 13 zjedz bialko + tluszcz + warzywa - np. ta jajecznica ale z calych jaj na odrobinie masla/smalcu lub tlusta ryba lub cos innego na tej zasadzie

19;00 - tu daj cos podobnego do tego, ktory mial byc o 13 czyli mieso + ryz/makaron/kasza (po treningu tez bialko + weglowodany)

przed samym snem izolat białka serwatkowego.

jedz tluste ryby czesto jako zrodlo bialka i tluszczy wielonienasyconych.

opcjonalnie, ale lepiej, byloby pierwszy posilek rozniez zrobic na zasadzie bialko, tluszcz i warzywa - jednak powiedzmy ze niektorzy sadza ze "musza" zjesc rano wegle, wiec jak chcesz.


Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2007-11-06 15:43:59

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 894
dzieki wielkie, a czy robić hiit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 894
a i czy diete stosowac caly czas czy podzielic ja na 8tygodniowe cykle, miedzy nimi 2 tygodnie przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 894
czy 30 min przed treningiem brac bcaa z carbo i po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
hiit robic w dni nietrteningowe, miedzy posilkami, 2-3 razy w tyg - moze tez byc 2 x hiit, 1 x aero.

bcaa i carbo - mysle ze na razie zbedne, jesli dopilnujesz diety, bedzie ok, masz posilki dosc blisko treningu, wiec z nich zapewniasz energie i bialko.

zawsze polecam ~8 tyg cykle, w czasie ktorych nastepuje wzrost obciazen treningowych i czasu/intensywnosci hiit/aero, po ktorych nastepuje 1-2 tyg roztrenowania, w czasie roztrenowania dieta z bilansem na zero, ale nadal dieta - czyli nie jedzenie wszystkiego na co sie ma ochote w dowolnej ilosci - choc mozna zastosowac troche wiecej luzu.

aha - taka kartka z olowkiem nad postem daje mozliwosc edycji postow :)



Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2007-11-07 09:01:35

chwilowy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w rozpisaniu diety.Cel przybranie na wadze do 140 kg

Następny temat

Dobra dieta... poradźcie !

WHEY premium