SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta ektomorfika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Siema, przedstawiam moją dietę. Wydaje mi się, że będąc ektomorfikiem powinienem mieć troche więcej węglowodanów i co za tym idzie kalorii ok 3500, nie za dużo białka? Proszę o porady. Waga 60kg, wzrost 180cm, wiek - 17 lat, cel 70-75 kg. Czy carbo będzie dobrym rozwiązaniem?


Ostatni posiłek - zastąpię ten jogurt jogurtem Musline x2 Da to o 36 kcal i 7 węgli więcej

Zmieniony przez - Kamimax w dniu 2013-09-05 18:02:15

Zmieniony przez - Kamimax w dniu 2013-09-05 18:08:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ten jogurt wywal bo te 47 wegli to praktycznie cukry, nie licz tłuszczy z chleba, piersi, czy z makaronu, w kalorie mozesz wliczyć ale w BTW już nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
To czym nadrobić węgle i co jeść na kolacje? Zamierzam też kupić carbo - nie jest drogie a 47g węgli się przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
47g węgli ok ale nie cukrów, na kolacje np rybka jakaś czy mozarella.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684


Carbo będzie wcześniej, tylko wpisałem w kolacji. Na początek wystarczy mi kalorii aby organizm się przyzwyczaił. Obecnie bmr ok 2800kcal, ale potem jak zwiększyć kcal i węgle? Czy kefir na kolacje wystarczy? Nie chce dokładać białka bo będzie za dużo.

Zmieniony przez - Kamimax w dniu 2013-09-05 22:39:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
które to posiłki okołotreningowe?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
ten jogurt wywal bo te 47 wegli to praktycznie cukry, nie licz tłuszczy z chleba, piersi, czy z makaronu, w kalorie mozesz wliczyć ale w BTW już nie.

Anubis, skąd pomysł, żeby w/w tłuszcze wliczać do kaloryczności, a do bilansu już nie?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ktoś ma np sporo śladowych ilosci tłuszczy a to z pieczywa z makaronu, ale one dobrej jakości nie są, czy tam 1g białka z papryki i suma sumarum wyjdzie że tłuszcze ma ok ale tak naprawdę nie wiele jest dobrej jakości, jak ktoś redukuje i boi się o kalorie że przytyje to wliczyłbym to w bialns ale w btw już nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ja jestem zdania, że wliczasz wszystko to, co zjesz. Niezależnie, czy jest dobrej jakości, czy też nie.

Jak niewiele jest dobrej jakości, to trzeba poprawiać jadłospis, a nie kręcić na liczeniu

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Są różne podejścia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Przed treningiem nr. 3 po treningu nr. 4. Na początku chce przyzwyczaić organizm do tylu kalorii, a potem skoczyć do 3500-3700 i nie wiem co jeść aby było tyle kcal.. Co zmienić ? Pomożecie ? Dodam, że napewno dojdą jakieś owoce ( jabłka, banany) i warzywa( marchewka itp.)

Zmieniony przez - Kamimax w dniu 2013-09-06 14:55:08

Zmieniony przez - Kamimax w dniu 2013-09-06 16:19:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

83kg, 176cm, dieta na mase

Następny temat

Lekki trening + nabranie masy

WHEY premium