SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta ektomorfika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
dla ekto da dieta to samobojstwo. chłopaku będąć ekto jedz "jakby miało nie być jutra". a z taka dieta odpadniesz po kilku tygodniach a masz ja jesc te 4-5 miesiecy minimum. do sniadania dorzuc banana ogranicz do 2 jajek i owsianki sprobuj dawac do 10 łyżek (100g). posiłek nr 2 - chleb z samym serkiem? dodaj do niego masło, jakis ser, szynke. z posilku 4 wywal makaron i reszte przerzuć do posiłku nr 3. teraz sprawdz czy masz odpowiednia ilosc bialka. w posilku o 18 daj to co ma ci podbic kalorie czyli zjedz coś słodkiego co da ci okolo 450-600-kcal w zaleznosci ile brakuje ci tych kalorii. przy takiej wadze carbo do wywalenia. białka masz dobrze, węgli troche za dużo przy takiej wadze to 400 starczy bo moze ci pojsc w brzuch(choc nie musi ale czesto tak bywa). zmodyfikuj diete daj zrzut i zobaczymy jak wyglada makro.


Zmieniony przez - marecki1990 w dniu 2013-09-06 18:02:31

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ale 16 i 18 to chyba przykładowe godziny posiłków, bo tam to nie ma jak treningu wcisnąć nawet, z tych posiłków wywal oliwę z oliwek. najłatwiej tłuszczami podbijać np kokos awokado, więcej jaj.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
wskazuje tylko poisilek w diecie godz nie ma znaczenia

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 867
160 białka? o 100 za malo:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
co o 100 za mało, rozwiń swoją myśl.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684


Nie wiem czy nie za dużo tłuszczu przez np. majonez. Nie mam też pomysłu na wysoko kaloryczny i zdrowy posiłek. Do tego niektóre wartości rożnie podane (np. co do banana, masła, jabłka.)



Zmieniony przez - Kamimax w dniu 2013-09-08 13:33:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie wiem czy już pisałem ale wywal tłuszcze z posiłków okołotreningowych, tej kiełbasy za czesto tez nie jedz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
A czy te 4 posiłki wystarczą? I konieczne jest usuniecię tłuszczy z ostatniego posiłku po treningu jeśli będzie on traktowany jako kolacja? np. o 20 albo o 21 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
4 posiłki starczą z jaja niech zostaną, ale majonez wywal.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
A jakiś posiłek wysokokaloryczny? Bo 3000kcal to za mało. I dlaczego przy mojej wadze carbo jest nie wskazane?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

83kg, 176cm, dieta na mase

Następny temat

Lekki trening + nabranie masy

WHEY premium